T.C. ADANA 2. İŞ MAHKEMESİNDEN AS ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNE DAVA TEBLİGATI

T.C. ADANA 2. İŞ MAHKEMESİNDEN AS ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNE DAVA TEBLİGATI

T.C. ADANA 2. İŞ MAHKEMESİNDEN AS ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNE DAVA TEBLİGATI

İLAN
T.C. ADANA 2. İŞ MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2016/170 Esas
DAVALILAR : AS ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Yukarıda Esas numarası belirtilen ve davacı SGK tarafından As Elektrik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti aleyhine açılan rücuen tazminat davasında, davacı kurum vekili "iş kazası sonucu yaralanan Ali Güzey'e kurum tarafından 1.862,73 TL geçici iş göremezlik ödeneği ödendiğini, 18.210,52 TL tedavi masrafı yapıldığını, 2.312,87 TL ilaç bedeli ödendiğini, toplamda 22.386,12 TL masraf yapıldığını, hesaplanan bilirkişi raporu sonrası ıslah dilekçesi ile 15.670,28 TL'nin onay ve ödeme, sarf ve tediye tarihlerinden itibaren işleyecek yasal faizi ile birlikte davalı As Elektrik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti'den alınarak müvekkiline ödenmesini " talep etmiştir.
Mahkememizce dava dilekçesinde belirtilen ve Ticaret Sicil kayıtlarında belirlenen adresinize dava dilekçesi, duruşma günü, bilirkişi raporları ve ıslah dilekçesini bildirir TK. 35.maddesine göre davetiye çıkarılmış olup, adres yetersizliğinden tebligat yapılamamıştır. Adres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesinin, duruşma gününün, bilirkişi raporlarının ve ıslah dilekçesinin ilanen tebliğine karar verilmiştir.
Durusma Günü: 09.01.2024 günü saat: 10:55 duruşmada bizzat hazır bulunmanız, veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz, Aksi taktirde ilgili yasa uyarınca yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağı hususu ile işbu ilan dava dilekçesi, bilirkişi raporları, ıslah dilekçesi ve duruşma günü yerine geçerli olmak üzere İLANEN TEBLİĞ OLUNUR. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER