AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Vefa İftar Programında

Ömer Çelik vefa iftar programında konuştu

 Ömer Çelik vefa iftar programında konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Gelin eser siyaseti temelinde birleşelim ve Adana'yı, şehirlerimizi Türkiye Yüzyılı'na taşıyacak iradeyi ortaya koyalım." dedi.

Çelik, TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlenen iftar programında, yaklaşan 31 Mart'taki yerel seçime dikkat çekti. Çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Çelik, "Tüm adaylarımız, hizmet etmek için sabırsızlanıyorlar." dedi.

Çelik, geçmişte bir araya gelip Türkiye'yi yönetme iddiasında olan partilerin şimdi birbirlerine sert eleştiriler yönelttiğini vurgulayarak, "Bu partilerin tek amacı, ayrılık ve çatışma yaratmak." ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberlik içinde yoluna devam ettiğini belirten Çelik, "Biz Cumhur İttifakı olarak sadece AK Parti ve MHP'nin değil, tüm vatandaşlarımızın desteğini kazanmaya odaklanıyoruz. Eser odaklı politikalarla Adana'yı ve Türkiye'yi geleceğe taşıyacağız." şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in bir televizyon programındaki sözlerine tepki gösteren Çelik, "Gençlerin demokrasi ve özgürlüklerle anılması gerektiğine inanıyoruz. Ancak CHP Genel Başkanı, gençleri 'darbe yapmakla' aynı cümlede anıyor. Bu, gençlerimize yapılabilecek en büyük kötülüktür." dedi.

Çelik, konuşmasının ardından orucunu açan vatandaşlarla sohbet etti. Programa AK Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı, MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı ve Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir de katıldı.
 

DİĞER HABERLER