Osmaniye AK Parti Adayları Tanıtıldı

AK Parti Sözcüsü Çelik, Osmaniye adaylarını tanıttı

AK Parti Sözcüsü Çelik, Osmaniye adaylarını tanıttı

Osmaniye'de, AK Parti'nin 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde gösterdiği ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı.


Osmaniye'de, AK Parti'nin 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde gösterdiği ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Şehit Mehmet Karacatilki Konferans Salonu'nda düzenlenen "AK Parti Osmaniye Aday Tanıtım Toplantısı"nda, demokrasi şölenlerinin Osmaniye'ye hayırlı olmasını diledi.
Birilerinin seçim yaklaştığı zaman kabus gördüğünü belirten Çelik, "Birileri sandık yaklaştığı zaman 'hangi terör örgütü destekçileriyle ittifak yapacağız' diye telaşa düşerler. Birileri, seçimi ve sandığı gördükleri zaman kendi partilerinde iç savaş başlatırlar ama biz sandık gördük mü demokrasi, kardeşlik bayramı yaparız. Biz seçim gördüğümüz zaman milletimizle buluşmak için heyecanlanırız, coşarız, sandığa coşkuyla gideriz." diye konuştu.
Osmaniye'de gördüğü manzaraya değinen Çelik, "Kadın kollarımız, hanım kardeşlerimiz seçimi kazanmış, ana kademe kendi rekorumuzu kırmak için sandığa damga vurmuş ve gençlik kolları 1 Nisan günü Cumhuriyet Halk Partisinin genel merkezinden duyulacak şekilde sandıkları patlatmış." değerlendirmesinde bulundu.

Adaylar tanıtıldı
MHP'nin Osmaniye Belediye Başkan adayı İbrahim Çenet'in Cumhur İttifakı adayı olarak destekleneceği kentte, AK Parti'nin tanıtılan ilçe belediye başkan adayları şöyle:
Kadirli: Mustafa Büyükbozdoğan,
Bahçe: İbrahim Baz,
Düziçi: Mustafa İba,
Sumbas: Zeki Demiroğlu,
Toprakkale: Bekirhan Uyutmaz,
Hasanbeyli: Şevket Yumrutepe,
MHP'li Veli Fidan'ın Cumhur İttifakı'nın Türkmen beldesi belediye başkan adayı olarak destekleneceği belirtilen programda, AK Parti'nin tanıtılan belde belediye başkan adayları ise şöyle:
Atalan: Ahmet Uğur İlker Kösek,
Böcekli: Doğan Öztürk,
Ellek: Abbas Yeşildemir,
Yarbaşı: Ökkeş Aksoy,
Cevdetiye: Mehmet Özer,
Mehmetli: Fatih Seyitoğlu

NAMAZ VAKİTLERİ
 

Etiketler:
osmaniye ak parti

DİĞER HABERLER