Mehmet Öntürk Vatandaşlara Seslendi

AK Parti'li Mehmet Öntürk vatandaşlara seslendi

AK Parti'li Mehmet Öntürk vatandaşlara seslendi

Cumhur İttifakı'nın adayı Mehmet Öntürk, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazandığı seçim zaferini kutladı.

Öntürk, Akasya Mahallesi'ndeki konteyner alanda kurulan AK Parti binası önünde toplanan coşkulu vatandaşlara hitap etti. Kazanılan zaferin Hatay için tarihi bir an olduğunu belirten Öntürk, kenti yeniden inşa edeceklerini ifade etti. "Bugün burada tarih yazdınız, Allah sizlerden razı olsun. Bugün 10 yıldır Hatay Büyükşehir Belediyesindeki adaletsizliğe son verdik, vicdansızlığa son verdik. Her türlü kirli ilişkiler yapanların oyunlarını bozduk." şeklinde konuşan Öntürk, hizmet aşkıyla birlikte daha fazla çalışacaklarını vurguladı.
Hatay'ın kazanılmasında Cumhur İttifakı'nın birlikteliğinin büyük önem taşıdığını belirten Öntürk, şöyle devam etti: "Kuruluştan bugüne kadar emek etmiş kardeşlerimiz bir araya geldi. Hatay'ı seven, geçmişte siyaset yapan her partiden dostlar bir araya geldi. Bunların içerisinde belediye başkanları, milletvekilleri, ilçe başkanları ve memleketini seven teşkilat mensubu arkadaşlar vardı, Allah hepsinden razı olsun."
Öntürk'ün bu sözleri, Hatay'da yaşayanların ve destekçilerinin coşkusunu arttırdı. Kazanılan zaferin Hatay'a hizmet etmek için yeni bir başlangıç olduğunu belirten Öntürk, seçim kampanyası boyunca verilen destek ve katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti. Bu yeni dönemde Hatay'ın daha da gelişeceğine olan inancını dile getiren Öntürk, birlik ve beraberlik içinde hedeflere ulaşacaklarını vurguladı.

 

DİĞER HABERLER

Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe