Bilal Uludağ MHP Sarıçam Başkan Aday Adayı oldu

Bilal Uludağ, MHP'den Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Bilal Uludağ, MHP'den Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, başkanlık görevine devam etmek için  MHP’den Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı oldu.


Adana'da  2 dönemdir Sarıçam Belediye Başkanlığını yürüten Bilal Uludağ, yeniden başkan olabilmek için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Bilal Uludağ kimdir?

Bilal Uludağ, 1970 yılında İmamoğlu Sayca Köyünde doğdu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1999 yılında kendi isteği ile çalıştığı hukuk bürosundan ayrılarak Uludağ Hukuk Bürosunu kurdu.

MHP Sofulu Beldesi Yönetim Kurulu Üyesi (2005 - 2008) olarak başladığı siyasal yaşamını daha sonra; MHP Sarıçam İlçesi Kurucu Üyesi (2008 - 2009), MHP Sarıçam İlçesi Yönetim Kurulu Üyesi ve 2`nci Başkanı (2009 - 2012), MHP Sarıçam İlçesi 2`nci Başkanı (2012 - 2013) ve Sarıçam İlçesi 3`ncü Başkanı olarak (2013-halen )sürdürüyor.

Türkiye Bilişim Derneği (TBD), INTA (International Trademark Association), İş ve İnsan Kaynakları Enstitüsü Derneği, Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü Derneği, Çukurova Hukukçular Derneği Üyesi olan Av. Bilal Uludağ, ulusal ve uluslararası olan bu kuruluşların çalışmalarına da düzenli olarak katkıda bulunuyor.

 

Etiketler:
Sarıçam Belediye BaşkanıBilal UludağBelediye Başkan Aday Adayı, Sarıçam

DİĞER HABERLER