"Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"'ne katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"'ne katılacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi" için vatandaşlar alanda yerlerini almaya başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını yapacağı sahnenin arkasındaki dijital ekranda "Yeniden İstanbul Sadece İstanbul" yazıyor. Vatandaşlar, arama noktasındaki kontrollerin ardından alana giriş yapıyor.Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi" için vatandaşlar alana gelmeye başladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen miting alanının çevresinde polis ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı. Alanda çok sayıda sağlık ekibi görevlendirilirken ambulanslar hazır bekletiliyor.Vatandaşların girişi için 15 ayrı arama noktası bulunan alanda, toplam 15 ayrı noktada otopark oluşturuldu. Mitingi rahatlıkla takip edebilmeleri için 40 ayrı LED ekran yerleştirildi.Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına 120 tuvalet, 40 şadırvan ve 80 mescit kurulan alana, 80 ayrı vinç, 140 mobil jeneratör ve 45 ses kulesi getirildi. Engelliler için özel bölüm oluşturuldu.Alanın çevresi Türk ve AK Parti bayraklarıyla donatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan adayı Murat Kurum ve ilçe belediye başkan adaylarının fotoğraflarının yer aldığı "Türkiye Yüzyılı Şehirleri için Hazırız Kararlıyız" yazılı pankart asıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşma yapacağı sahnenin arkasındaki dijital ekranda "Yeniden İstanbul Sadece İstanbul" yazılı olduğu görüldü.Katılımcılar saat 10.30 itibarıyla arama noktasında yapılan kontrollerin ardından alana giriş yapmaya başladı. Mitinge gelen bazı vatandaşların kafasında "Recep Tayyip Erdoğan" yazılı bandana takılı, Türk ve AK Parti bayrakları taşıdığı gözlendi.Mitinge yaşlı ve genç her yaştan vatandaş ilgi gösterirken İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, alınan güvenlik önlemlerini kontrol etti.

 

DİĞER HABERLER

Bahçeli’den 23 Nisan Mesajı
Bahçeli’den 23 Nisan Mesajı
22 Nisan 2024 Pazartesi
CHP’de akraba belediyeciliği
CHP’de akraba belediyeciliği
20 Nisan 2024 Cumartesi
Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe