Eyyüp Kadir İnan Gençlerden Oy İstedi

Eyyüp Kadir İnan gençlerden oy istedi

Eyyüp Kadir İnan gençlerden oy istedi

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, yerel seçimler öncesinde gençlerden destek istediğini belirtti.

İnan, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin 81 ilindeki gençlere hitap etmek istediğini vurgulayarak, yerel seçimlerin gençleri en çok etkileyen konuların başında geldiğini ifade etti.
Bazı şehirlerin gençlere yönelik güzel imkanlara, kütüphanelere ve gençlik merkezlerine kavuştuğunu aktaran İnan, ancak bazı kentlerde gençlerin unutulduğunu belirtti.
Gençlerin, belediye yönetimlerinin gündelik hayatlarına ve öğrencilik yaşamlarına doğrudan etkisi olan kararlarda birlikte hareket etmesi gerektiğini vurgulayan İnan, şunları dile getirdi:
"Tercihimizi, gençlik vizyonuyla donanmış AK Parti belediyeciliğinden yana kullanalım. Geçmiş seçimlerde farklı tercihlerde bulunmuş olabiliriz, ancak bu seçimde birlik olma vakti geldi. Yok sayılanlara karşı birlikte cevap vermemiz gerekiyor. Ulaşım sıkıntısı yaşamadan günlük hayatımızı sürdürmeliyiz. Bazı şehirlerin geriye gitmesi düşündürücü, ancak AK Parti belediyelerinde şehirlerimizin canlılığının arttığını görmekteyiz. Gençler olarak bu değişimi sağlamak bizim görevimizdir. Şehirlerimizin güzelliklerini koruyarak gençler için daha fazla alan sağlamalıyız. Gelin, 31 Mart'ta şehrimizdeki Cumhur İttifakı adayına oy vererek kendimize bir iyilik yapalım."

 

DİĞER HABERLER