Hüseyin Sözlü Adaylık Açıklaması

Hüseyin Sözlü Adaylığını Açıkladı: Duruşumuzda Bir Dalgalanma Olmayacak

Hüseyin Sözlü Adaylığını Açıkladı: Duruşumuzda Bir Dalgalanma Olmayacak

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı ve Adana Büyükşehir Belediye eski Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’da yeniden belediye başkanı olabilmek için müracaat edeceğini belirterek, “MHP’nin ve ittifakımız AK Parti’nin bizimle ilgili değerlendirmesi ne olursa olsun, Hüseyin Sözlü ’nün duruşunda bir dalgalanma olmayacaktır” dedi.

Sözlü, MHP Ceyhan İlçe Teşkilatı'nda bir konuşma yaptı. Sözlü, "Ceyhan’da Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaklaşa yürüttüğü ve liderlik ettiği Cumhur İttifakı'nın ne kadar sağlam olduğunu gördüm. Sayın Genel Başkanım liderliğinde Milliyetçi Hareket Parti’sine 5 defa müracaat ettim, hepsinde de onurlandırıldım. 6’ncı müracaatımı gerçekleştirdim. Yarın MHP’nin ve ittifakımız AK Parti’nin bizimle ilgili değerlendirmesi ne olursa olsun, Hüseyin Sözlü ’nün duruşunda bir dalgalanma olmayacaktır” şeklinde konuştu.

 

“MHP’NİN BİR ASKERİ, BİR NEFERİ OLARAK BAŞLADI”

Hüseyin Sözlü, “Siyasi varlığım, siyasi başarım; Milliyetçi Hareket’in bir neferi, askeri ve lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde bir siyasetçi olarak başlamıştı. Sonuç ne olursa olsun devam etti ve devam edecektir” diye konuştu.

 

Etiketler:
Hüseyin Sözlü

DİĞER HABERLER