İsmail Özdemir Bayramlaşma Programında Konuştu

İsmail Özdemir bayramlaşma programında konuştu

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, İsrail'e yönelik alınan ekonomik tedbirlerin önemine vurgu yaparak, bunun sulandırılmaması gerektiğini belirtti. 

İsmail Özdemir bayramlaşma programında konuştu

Özdemir, Katıldığı bayramlaşma programında dünyadaki artan sorunlara dikkat çekti ve Türkiye'nin milli birlik ve güvenliğini korumasının önemini vurguladı. Özdemir, Türkiye'nin terörle mücadelede önemli adımlar attığını ve bu sayede terörle mücadelenin sonlandırılmaya başlandığını ifade etti.
Aynı zamanda, Türkiye'nin küresel rekabette liderlik hedefine odaklandığını ve 2023 hedeflerine büyük ölçüde ulaştığını belirten Özdemir, ülkenin artık daha büyük ve daha güçlü bir rol oynayacağını vurguladı. Gazze'deki duruma da değinen Özdemir, Türkiye'nin bu konuda üstün gayret gösterdiğini ve mazlumun haklarının alınması için çaba harcadığını dile getirdi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, ülke ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı. Ayrıca, Kayseri Ülkü Ocakları'nda düzenlenen bayramlaşma programına da katılan Büyükkılıç ve diğer katılımcılar, bir araya gelerek bayramlaştılar.

 

DİĞER HABERLER

Yatak fabrikasında yangın paniği
Yatak fabrikasında yangın paniği
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Adam tavuğa tecavüz etti!
Adam tavuğa tecavüz etti!
27 Mayıs 2024 Pazartesi