AK Parti'nin Yerel Seçim Aday Tanıtımı

İşte AK Parti Ankara İlçe Belediye Başkan adayları

İşte AK Parti Ankara İlçe Belediye Başkan adayları

AK Parti Ankara İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı, ATO Congresium'da gerçekleştirildi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende açıklamalarda bulundu: "İnşallah 30 Ocak Salı günü seçim beyannamesini açıklamayacağız. İstanbul'u yeniden vizyona kavuşturmak için gün sayıyoruz. Ankara'nın altın çağına gireceğine de yürekten inanıyorum. AK Parti kurulduğu günden beri genel ve yerel her seçimde iddialı projelerle çıkmış bir partidir. Buradan milletime sesleniyorum. Gerek merkezi yönetim gerek yerel yönetim milletimize sağlayacağı hizmette onların sağlayacağı başarıyı muhalefetin sağlaması mümkün değil.

"İŞ BİLMEZLERİN ELİNDE ŞEHİRLERİMİZ PERİŞAN OLDU"

Onların şehirlerimize eser kazandırmak gibi bir derdi yok. Kendi iç çekişmelerinden, rant kavgalarından ülke düşmanlarıyla iş birliğinden proje üretmeye vakit bulamıyorlar. İş bilmezlerin elinde şehirlerimiz perişan oldu. Yıllarca yönetimde kaldığı halde hiçbir şey yapmayanlardan bahsediyorum. Bol bol şov yaptılar. İç ve dış karanlık odaklarıyla ittifak yaptılar. Kendi şehirlerinin meseleleri dışında her şeyi yaptılar.

"MİLLETİMİZ BUNUN HESABINI SANDIKTA SORACAKTIR"

Artık günler sayıyoruz. Kapı kapı dolaşmaya var mıyız? 31 Mart akşamı zafer naralarıyla Ankara'nın caddelerinde dolaşmaya var mıyız? Elimizi vicdanımıza koyduğumuzda gördüğümüz şudur; Ülkemizin en büyük 3 şehrinde esersiz ve hizmetsiz harcanan yıllardan söz ediyorum. Milletimiz bunun hesabını sandıkta soracaktır.

"TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ"

Yalan ve şovla değil gerçek hizmetle milletin önüne çıkarsak emin olun eğri zaten belasını bulur. Biz doğru olursak emin olun eğri zaten belasını bulur. Seçime hazırlanırken ülkenin ihtiyaçlarını karşılayacak politikaları kararlılıkla hayata geçiriyoruz. Emeklilerimizin refah seviyesini yükseltmek için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Geçen sene 1 defaya mahsus 5'er bin TL ödeme yaptık. SSK ve Bağ-Kur emeklisinin aylık artığı yüzde 49,25 oldu. SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaş artış oranını memurlar ile aynı orana getirdik.

"FİTNE TÜCCARLARINI KESİNLİKLE UMURSAMIYORUZ"

Merkez Bankası rezervleri artıyor harekete geçiyorlar. Akla ziyan dedikodularla ekonomide binbir güçlükle temin ettiğimiz güven ve istikrar iklimini bozacak kampanyalar yürütüyorlar. Tüm umutlarını ülkemizin tökezlemesine bağlayanları, daha önce olduğu gibi yine hüsrana uğratmakta kararlıyız. Dedikodular üzerinden bir bardak suda fırtına koparmaya çalışan fitne tüccarlarını kesinlikle umursamıyoruz. Muhalefet ne yaparsa yapsın uzaya füzeler gitmeye devam edecek. Uçak gemilerimizin inşası devam edecek. Türkiye'nin başarılarından kıvanç duymayı bir kez olsun beceremediler. İlk insanlı uzay misyonumuzu önemsizleştirmeye kadar Türkiye'nin başarılarını hedef alıp kendilerine alan açmaya çalıştılar. "

ANKARA İLÇE ADAYLARI AÇIKLANDI

Akyurt: Hilal Ayık


Altındağ: Veysel Tiryaki


Ayaş: Mehmet Yüksel Kirazdibi


Bala: Ahmet Buran


Beypazarı: Tuncer Kaplan

Çamlıdere: Hazım Caner Can

Çankaya: Duhan Kalkan

Çubuk: Baki Demirbaş


Elmadağ: Eyüp Tekiner


Etimesgut: Enver Demirel


Evren: Hüsamettin Ünsal


Gölbaşı: Ramazan Şimşek

Güdül: Muzaffer Yalçın

Haymana: Özdemir Turgut

Kahramankazan: Serhat Oğuz

Kalecik: Erdal Dal

Mamak: Asım Balcı

Nallıhan: İsmail Öntaş

Polatlı: Levent Çağlancı

Pursaklar: Ertuğrul Çetin

Sincan: Murat Ercan

Şeraflikoçhisar: Memiş Çelik

Yenimahalle: Abdülkadir Aydoğan

 

Etiketler:
ak parti aday tanıtımı

DİĞER HABERLER