İYİ Parti Adanalıları dinliyor

İYİ Parti Adanalıları dinliyor

HABER MERKEZİ-İYİ Parti Adana İl teşkilatı ‘’ İYİ’LER HER YERDE’’ sloganıyla Adanalıları dinlemeye ve parti projelerini anlatmaya devam ediyor. Son olarak Adana’nın Yumurtalık ilçesini ziyaret eden İl Başkanı ve İl teşkilatı, Yumurtalık ilçe başkanı Kenan Deniz ve ilçe yöneticileri ile birlikte yumurtalık mahalle ve köylerini ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta Ankara’da yapılan İl başkanları çalıştayından döndükyen sonra Adana İl teşkilatıyla birlikte iftar yemeğinde buluşan Boyvadaoğlu, yemek sonrası teşkilata yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayağının tozuyla hemen ilçe gezilerine başlayan İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Yumurtalığa bağlı 16 köy ve mahallede inceleme ve bilgilendirme toplantılarında bulundu. Zaman zaman renkli görüntülere sahne olan geziye Yumurtalık halkının ‘’Umut İYİ’lerde’’ ve ‘’ Başbakan Meral Akşener’’ sloganları damga vurdu.


Gezi sonrası basına açıklamalarda bulunan İYİ Parti Adana İl başkanı Göktürk Boyvadaoğlu; Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in talimatları dogrultusunda çalmadık kapı, gezmedik mahalle, gitmediğimiz sokak derdini dinlemediğimiz vatandaş bırakmayacağız.

Biz tüm Teşkilatlarımızla birlikte, halkımızın yanında olmaya onların dertlerini dinlemeye çözüm önerilerimizi anlatmaya gayret gösteriyoruz. Çiftçiden, köylüden, esnaftan, sanayiciden, hayvancılık yapan vatandaşlarımızdan, tüm üreticilerimizden, Ziraat odalarımızdan ve STK’lardan sorun ve verileri toplayarak Genel Merkezimizle paylaşıyoruz. Çözüm önerilerimizi iletiyor partimizin konularla ilgili çözüm projeleri üretmesine destek olmaya çalışıyoruz. Suni gündemlerin içerisine çekilerek zaman kaybına ülkemizin tahammülü ve zamanı yoktur. Biz Dikkatimizi Türkiye’nin sorunlarına nasıl çözümler üreteceğimiz konusu üzerine toplamış durumdayız. Üretmenin değerinin bilincindeyiz.Bür ülkenin yüksek refah düzeyinin üretimden geçtiğini çok İYİ biliyoruz’’ dedi. Türkiye’nin bir an önce kendi kendine yetebilen ve hatta ihracat yapabilen bir ülke konumuna gelmesinin İYİ parti iktidarına nasip olacağını ve bunun hayal olmadığını’’ belirten Boyvadaoğlu, ’’Kimse umutsuzluğa kapılmasın İYİ parti iktidarında herşey İYİ olacak’’ diyerek sözlerine son verdi.

İYİ Parti'nin İl Başkanları Çalıştayı Ankara'da gerçekleştirildi.

Çalıştay İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açılış konuşmasıyla başladı. Çalıştay İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale’nin ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sorunlara ve çözümlere ilişkin yaptığı sunumla devam etti.  İYİ Parti Adalet ve Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem’in konuşması ile devam eden programda İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, parti teşkilatlarının yaptığı saha ve teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgilendirmeler verdi. İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın il başkanlarına yaptığı üye kayıt çalışmalarıyla ilğili sunum ve değerlendirme konuşması ile sona erdi

BOYVADAOĞLU; PROJELERIMİZ HAYATA GEÇMEYE HAZIR...

İYİ PARTİ Adana il başkanı Göktürk Boyvadaoğlu 25-26 Mart tarihlerinde Ankara'da yapılan İYİ parti il başkanları toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Boyvadaoğlu il başkanları çalıştayı hakkında şu değerlendirmeleri yaptı:

 İl başkanları toplantısı çok verimli geçti. Yeni seçim kanunu ve seçim güvenliği ile ilgili istişarelerin yanında Artagan, Rüzgar gülü ve Atatürk Orman Çiftliği projelerimiz konusunda görüşmeler yaptık.

Çalıştaya ismini veren sloganımızda olduğu gibi “Milletimiz bizi göreve çağırmaktadır. İYİ Parti, toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak, güçlü kadrosuyla iktidar yürüyüşünü emin adımlarla sürdürüyor. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener bu konuda bizlere öncülük ediyor. Ankara’da partimiz tarafından yapılan çalıştayla Genel Başkanımızın öncülüğünde İl Başkanlarımız ile bir araya gelerek şehirlerimizde yaptığımız çalışmalar konusunda verimli bir çalıştay gerçekleştirdik. Ekonomi ve sosyal alanda projelerimizin tamamı hazır” dedi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER