Cumhur İttifakı Adayları ÇUGİAD'ın Konuğu Oldu

Kocaispir ve Cingözler Çukurova GİAD'ın konuğu oldu

Kocaispir ve Cingözler Çukurova GİAD'ın konuğu oldu

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), 31 Mart yerel seçimlerinde Adana'yı yönetmeye talip belediye başkanı adaylarını üyeleriyle buluşturarak önemli bir adım attı. Adana'nın geleceği ve kent yönetimi konusundan Çukurova GİAD'ın katılımcı ve projelerini anlattı.

Dernek hizmet binasında düzenlenen toplantıya, Cumhur İttifakı'nın AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir ve MHP'nin Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler katıldı. Toplantının açılışında konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, her siyasi partiden adayın ortak hedefinin kente hizmet olduğunu vurguladı. Sakarya, Adana'nın geleceğini şekillendirecek vizyon projelerle kentin eski ihtişamlı günlerine geri dönmesini ve kaliteli beyin göçünün önlenmesini istediklerini belirtti. Adaylardan Adana'nın mutluluğunu sağlamalarını ve hizmet ederken şehrin kültürünü, sosyal yapısını ve gelecek beklentilerini göz önünde bulundurmalarını talep etti.

Adaylar da projelerini anlattı

Firdevs Cingözler, Adana'nın daha yaşanabilir bir şehir olması için hazırladıkları projeleri aktarırken, Fatih Mehmet Kocaispir ise Adana'nın güzelleşmesi ve hizmet alması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Çukurova GİAD'ın uzun süredir Adana'ya katkı sağladığını belirten Kocaispir, kurumun projeleriyle önemli işlere imza attığını ve değerli insanları Adana'ya getirdiğini dile getirdi. Ayrıca, Adana'nın daha nitelikli ve keyifli bir şehir haline gelmesi için istişare, ortak akıl ve demokratik yönetim kültürünün önemini dile getirdi.

 

DİĞER HABERLER

Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe