MHP Genel Başkanı Bahçeli Altınok'u Destekledi

MHP Lideri Bahçeli'den Altınok'a destek

MHP Lideri Bahçeli'den Altınok'a destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok'la beraber Keçiören'de seçim çalışmasına katıldı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Keçiören ilçesindeki seçim çalışmalarına devam ediyorlardı. İki isim, seçim otobüsünden beraber Keçiörenlilere selam verip ardından Keçiören Belediyesi'ne geçti.

Altınok, Bahçeli'ye Ankara ve Keçiören'deki seçim çalışmalarına destek verdiği için teşekkür etti ve MHP ile Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ile başarılı işlere imza attıklarını dile getirdi.

Altınok, "Sizi mahcup etmeyeceğiz, Ankara kazanacak. Ankara'nın son 5 yılı boşa geçti, kayıp yıllar oldu. Ankara, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin başkenti ve ülkemizin kalbidir. Ankara, büyük hizmetlere layıktır ve beklemektedir. Ankara'da trafik ve ulaşım sorunları ciddi boyutlarda artmaktadır. Altyapı sorunları da büyük bir dikkat gerektirmektedir. Altyapı eksiklikleri, hatta ızgara ve mazgalların temizliği bile yapılamıyor." şeklinde konuştu.

Ankara'nın gidişatının endişe verici olduğunu vurgulayan Altınok, "Ankaralılar bu kötü gidişata dur demelidir. Ankara, büyükşehir unvanını kaybetmiş ve bir köye dönmüştür. Yeniden Ankara'yı, ülkemizin başkentini ve Cumhuriyetimizin kalbini eserlerle buluşturacağız. Ankaralıların yaşadığı sıkıntıları sonlandıracağız. Ankara'yı dünya başkentleri seviyesine taşıyacağız. Herkesin verdiği emek ve oyların karşılığını vereceğiz." dedi.

Altınok ve beraberindekiler, seçim otobüsüyle belediyeden ayrılırken Bahçeli'yi uğurladılar. Belediye önünde gazetecilere açıklamalarda bulunan Altınok, Keçiören'de büyük bir sevgiyle karşılandıklarını belirtti.
 

DİĞER HABERLER

Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe