Murat Kurum İstanbulluları Mitinge Davet Etti

Murat Kurum İstanbulluları mitinge davet etti

Murat Kurum İstanbulluları mitinge davet etti

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, yarın Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek olan "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"ne tüm İstanbul halkını davet etti. 

Kurum, mitingin, 31 Mart akşamı Saraçhane'de düzenlenecek olan kutlamaların bir ön provası olacağını belirtti.
Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer ile birlikte miting öncesi alandaki hazırlıkları inceledi. Kurum, İstanbul'da sadece İstanbul'a odaklanacaklarını ve vatandaşlarla bir araya gelerek sahada aktif olduklarını vurguladı.
Mitinge katılımın heyecan verici olduğunu dile getiren Kurum, 31 Mart'ta İstanbul'da huzuru sağlayacaklarını ve kenti sosyal belediyeciliğe yeniden kavuşturacaklarını belirtti. Yarınki mitingin önemine işaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle saat 14.00'te gerçekleştirilecek olan etkinlikte, birlik ve coşkuyu hep birlikte yaşayacaklarını ifade etti.
Kurum, İstanbulluları mitinge katılmaya davet ederek, bu etkinlikle kutlu bir zaferin başlangıcını hep birlikte yapacaklarını sözlerine ekledi.
Ayrıca, bir gazetecinin sorusu üzerine, Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde verilen ÇED raporlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu ve İstanbul'a hizmet edeceklerini vurguladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de mitinge tüm İstanbul halkını davet ederek, İstanbul'dan tüm Türkiye'ye güçlü bir mesaj ileteceklerini ifade ettiler.

 

DİĞER HABERLER