Murat Kurum Sebze Meyve Hali Esnafını Ziyaret Etti

Murat Kurum Sebze Meyve Hali esnafını ziyaret etti

Murat Kurum Sebze Meyve Hali esnafını ziyaret etti

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'un önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bayrampaşa Sebze Meyve Hali'nde esnafı ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi ve projelerini aktardı.

Kurum, esnafın gece gündüz çalışarak İstanbul'un sebze ve meyve ihtiyacının büyük bir kısmını karşıladığını vurguladı. Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, esnafın karşılaştığı sorunlara dikkat çektiklerini ve bu sorunlara çözüm getirecek kapsamlı projeler hazırladıklarını belirtti.
Özellikle otopark ve hal içi ulaşım gibi konularda çözümler üreteceklerini dile getiren Kurum, mevcut yapısal eksikliklerin esnafın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamadığını ifade etti. Bu nedenle, esnafın da katılımıyla halin yeniden düzenleneceğini ve İstanbul'a yakışır bir şekilde modernize edileceğini söyledi.
Kurum, halin yenilenmesi sürecinde büyük bir otopark yapılacağını ve İstanbul genelinde lojistik konusunda önemli adımlar atacaklarını belirtti. Ayrıca, ağır vasıta trafiğini şehrin kuzeyine alarak şehir içi trafiği rahatlatmayı ve lojistik köyleri kurarak esnafa destek olmayı planladıklarını dile getirdi.
İstanbul'u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için kararlılıkla çalışacaklarını söyleyen Kurum, seçildikten sonra da halkın ve esnafın her zaman yanında olacağını vurguladı. Son olarak, İstanbul'un ve ülkenin her köşesine hizmet etmeye devam edeceklerini ve bu süreçte Cumhurbaşkanı'nın liderliğinde çalışacaklarını ifade etti.
Kurum'un bu ziyaretine, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti milletvekilleri ve partililer de katıldı.

 

DİĞER HABERLER

Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe