Murat Kurum Sultangazi’de Konuştu

Murat Kurum Sultangazi’de konuştu

Murat Kurum Sultangazi’de konuştu

Murat Kurum, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak İstanbul'un çeşitli ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

Sultangazi'de halka hitap eden Kurum, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun mal beyanında üç villayı gizlediği iddialarına dikkat çekti. "Mal beyanından sonra mallar ortaya çıktı. Mal beyanından sonra 1,5 milyar liralık malı ortaya çıktı. Sen malını İstanbul'dan niye saklıyorsun, mal beyanında niye vermiyorsun?" diyerek İmamoğlu'nu eleştirdi.
Kurum, mevcut İstanbul Büyükşehir Belediye yönetiminin Sultangazi'ye son beş yılda hiçbir hizmet götürmediğini vurguladı. Ayrıca, İBB yönetiminin İstanbul'da yapılan kentsel dönüşüm ve ulaşım projelerine karşı çıktığını, ancak Cumhur İttifakı'nın bu projelere devam edeceğini belirtti.
İstanbul'un çeşitli bölgelerine yapılan yatırımları ve hizmetleri anlatan Kurum, 31 Mart seçimlerinde İstanbul'un bayramının olacağını ve seçmenlerin sandıkta gerekli cevabı vereceğini söyledi. Kurum, seçim otobüsüyle ilçedeki caddeleri gezerek vatandaşları selamladı.

 

DİĞER HABERLER