İstanbul Adayı Murat Kurum Ehliyetsiz Araba Kullanmış

Murat Kurum'dan itiraf: ''Ehliyetsiz araç kullandım''

Murat Kurum'dan itiraf: ''Ehliyetsiz araç kullandım''

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Habertürk'te yayınlanan 'Nedir Ne Değildir Özel' programında ehliyetsiz araç kullandığını söyledi. Kurum, programda yaptığı açıklamaların akşam haberlerine yansıtıldığını ve medyanın her söylemi kullanabileceğini belirtti.

31 Mart'taki yerel seçimlere kadar her Pazar farklı içerikleriyle ekranlara gelen programa, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum da katıldı. Programda Kurum'un yanı sıra diğer konuklar arasında Aslı Şafak ve Orhan Gencebay da bulunuyordu. Kurum, çocukluk ve gençlik yıllarını anlatırken, "Küçük yaramazlıklarımız vardır ama bir kere yaramazlık dersek eğer ehliyet almamıştım ama araba sürmeyi biliyordum. Ankara'da bir gün arabayı sürüyorum..." dedi. Bu sözler üzerine Mehmet Akif Ersoy, "Yapmamışsınızdır onu bence" diyerek karşılık verdi. Kurum, gülerek 'yaptım' dedi ve ehliyetsiz araba kullandığını söyledi.

''HER ŞEYİ HABER YAPIYORLAR''
Program sırasında Ersoy, "Bunu alıp size siyaseten, Murat Kurum ehliyetsiz araba kullandı diye kullanırlar mı?" sorusunu yöneltti. Kurum, "Biz ne söylesek akşam haberlerde görüyoruz. Programlarımız çok yoğun. Sabah 09'da başlıyoruz, gece 02.00'ye kadar. Küçükçekmece'ye gittim geçen, Büyükçekmece demişim. Şantiyede kafamıza baret takıyoruz ya, bareti ayağımıza geçireceğiz dedim. Hemen onu haber yapıyorlar." ifadelerini kullandı.
 

DİĞER HABERLER

Bahçeli’den 23 Nisan Mesajı
Bahçeli’den 23 Nisan Mesajı
22 Nisan 2024 Pazartesi
CHP’de akraba belediyeciliği
CHP’de akraba belediyeciliği
20 Nisan 2024 Cumartesi
Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe