Başkan Adayı Murat Kurum'un Mal Varlığı Açıklaması

Murat Kurum'un mal varlığı: Biraz borcumuz var

Murat Kurum'un mal varlığı: Biraz borcumuz var

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum da mal varlığını açıkladı. Kurum, "Ankara'da ve İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var, biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu." ifadelerini kullandı.


AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Kurum, bir canlı yayında mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. Kurum, "Ankara'da ve İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var, biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu." şeklinde konuştu.

Yerel seçimlere az bir zaman kala belediye başkanı adaylarının seçim kampanyaları hızla devam ediyor. Mitingler ve canlı yayınlarda projelerini anlatan adaylar, dikkatleri üzerlerine çekmeye çalışıyorlar. Mansur Yavaş'ın mal varlığını açıklamasının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum da benzer bir adım attı ve mal varlığını kamuoyuyla paylaştı.

YAVAŞ'TAN SONRA KURUM DA AÇIKLADI
Kurum, canlı yayında Mansur Yavaş'ın mal varlığını açıklamasının ardından kendi mal varlığını da açıklayacaklarını belirtti. "Çekinecek bir şeyimiz yok." diyen Kurum, mal varlığını kalem kalem sıralayarak, "Ankara ve İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var. Biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu. Ev aldığımız için o eve olan borcumuz var. 2 yıl daha borç ödeyeceğiz." şeklinde konuştu.
 

DİĞER HABERLER

Bahçeli’den 23 Nisan Mesajı
Bahçeli’den 23 Nisan Mesajı
22 Nisan 2024 Pazartesi
CHP’de akraba belediyeciliği
CHP’de akraba belediyeciliği
20 Nisan 2024 Cumartesi
Gamze Taşcıer’den açıklama
Gamze Taşcıer’den açıklama
18 Nisan 2024 Perşembe