Yeniden Refah Adayları: İstanbul, Ankara ve İzmir

Yeniden Refah'ın 3 Büyükşehir Başkan Adayı belli oldu

Yeniden Refah'ın 3 Büyükşehir Başkan Adayı belli oldu

Yeniden Refah Partisi ‘Ahlaklı Belediyecilik’ sloganıyla Ankara’da düzenlediği aday tanıtım ve seçim beyannamesi toplantısında İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını tanıttı.


31 Mart’ta yapılacak ‘Mahalli İdareler Seçimleri’ne tüm şehirlerde kendi adayıyla girecek olan Yeniden Refah Partisi İstanbul’da Mehmet Altınöz’ü, Ankara’da Suat Kılıç’ı ve İzmir’de Cemal Arıkan’ı gösterdi.

Yerel seçimlere ‘Ahlaklı Belediyecilik’ mottosuyla giren Yeniden Refah Partisi, Ankara’da aday tanıtımı ve seçim beyannamesi toplantısı yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından kalabalığın hınca hınç doldurduğu salonda YRP’nin seçim beyannamesi açıklandı.

Merakla beklenen İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan açıkladı. Erbakan, İzmir’de büyükşehir belediye başkan adayı olarak Cemal Arıkan’ı, Ankara’da eski Gençlik ve Spor Bakanı ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç’ı, İstanbul’da ise büyükşehir belediye başkan adayı olarak Mehmet Altınöz’ü açıkladı.


KULİSLER YANILDI

YRP’nin aday tanıtım toplantısına dakikalar kala İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak, eski başbakan Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan’ın gösterileceği iddia edilmişti.

 

Etiketler:
yeniden refah partisi

DİĞER HABERLER