Ali Koç Gündem İle İlgili Konuştu

Ali Koç gündem ile ilgili konuştu

Ali Koç gündem ile ilgili konuştu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Kalamış'taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi. 

Toplantıya Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, kulüp üyeleri ve personel katıldı.

Koç, toplantıda Galatasaray'ın gündeme geldiğini belirterek başladı. Özellikle Galatasaray'ın son dönemlerde yaptığı açıklamaları eleştirdi ve "ananas, proje" gibi söylemleri "deli saçması" olarak niteledi. Koç, rakiplerinin düşük seviyesiyle üzüntü duyduğunu ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu duruma dur demediğini vurguladı.

Galatasaray'ın yönetim tarzını eleştiren Koç, sarı-kırmızılı kulübün samimiyetsizlikle karakterize olduğunu savundu. Özellikle operasyonel hareket etmekten çekinmediklerini ve hak, hukuk tanımadıklarını belirtti. Koç, Galatasaray'ın Türk futbolu için bir tehdit olduğunu ve bu durumu açıklayacağını ifade etti.

Ali Koç ayrıca, Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi hedef alarak baskı oluşturduğunu ve kamuoyuna kişileri karalamak için attığını iddia etti. MHK Başkan Vekili Murat Ilgaz'a yapılan saldırıyı örnek göstererek, Galatasaray'ın taktiklerini eleştirdi. Koç, Galatasaray'ın Türk futbolunun beka sorunu olduğunu ve bu durumu açıklamaya devam edeceğini belirtti.

 

DİĞER HABERLER

İzmir Maratonu başladı
İzmir Maratonu başladı
21 Nisan 2024 Pazar