Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Ligden Çekileceğiz

Ali Koç ligden çekilmek için futbolcularla görüşecek

Ali Koç ligden çekilmek için futbolcularla görüşecek

Fenerbahçe'de 2 Nisan'daki Olağanüstü Genel Kurul öncesi görüşmeler devam ediyor.
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Can Gebetaş, Ali Koç’un futbolcularla görüşeceğini açıkladı. Fenerbahçe'nin 2 Nisan'daki tarihi genel kurulu öncesinde sarı-lacivertli ekibin yönetim kurulu üyesi Can Gebetaş, televizyonda açıklamalarda bulundu.

ALİ KOÇ FUTBOLCULARLA GÖRÜŞÜLECEK
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, futbol takımı futbolcularıyla da bir görüşme gerçekleşeceğini belirten Can Gebetaş, eski yönetim kurulu üyeleriyle de görüştüklerini açıkladı. Gebetaş, "2 nisan kararının alınmasından bugüne kadar Fenerbahçe Yönetim Kurulu olarak çeşitli alanlarda, çeşitli istişarelerde bulunduk. Bunların ilkinde eski yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geldik. Geçmiş dönemlerde yönetimde yer almış ve hayatta olan 250 civarı yönetim kurulu üyemiz vardı. Hepsi tek tek arandı ve 100 civarında bir katılımla Fenerbahçe'nin geleceği açısından tarihi genel kurul öncesi istişare yapıldı. Bunun ardından da yine başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz çeşitli ziyaretlerde bulundular. Özellikle ligden çekilme kararı ve diğer opsiyonlara ilişkin hukuki ve finansal sonuçlarına yönelik bir takım görüşmeler yapıldı. Yarın sayın başkanımız samandıra ziyareti yaparak futbol takımımızla bir görüşme yapacak ve 2 Nisan öncesi bir dizi görüşmelerle Fenerbahçe Spor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda alınacak tüm aksiyonlar yönelik geniş kapsamlı fikir alışverişi süreci tamamlanmış olacak." dedi.

TEKNİK EKİP VE FUTBOLCULAR DEVAM ETMEK İSTİYOR
Bu sezon Süper Lig'de şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan sarı-lacivertliler, milli aranın ardından yapılacak olan Adana Demirspor maçına çıkmak istiyor. Teknik direktör İsmail Kartal, teknik ekibi ve futbolcular, lige devam etme konusunda kararlarını yönetime bildirdi.

 

DİĞER HABERLER

TFF seçim tarihi belli oldu
TFF seçim tarihi belli oldu
8 Nisan 2024 Pazartesi
UEFA
UEFA'dan Fenerbahçe kararı
8 Nisan 2024 Pazartesi
TFF
TFF'den seçim kararı
7 Nisan 2024 Pazar