Ali Koç Derbi Sonrası Stadyumda Olay Çıkardı

Ali Koç'tan Galatasaray yöneticisine uyarı

Sahaya girdikten sonra Fenerbahçe bayrağı açan futbolculara müdahale eden Galatasaray stat müdürü Ali Çelikkıran, yumruklu saldırıya uğradı.

Ali Koç'tan Galatasaray yöneticisine uyarı

Fenerbahçe'nin 1-0'lık Galatasaray zaferi sonrası Başkan Ali Koç ve tüm yönetim kurulu üyeleri, RAMS Park'a gelerek galibiyeti kutladı. Fenerbahçe yönetimi ve futbolcular, ilk başta sahaya çıkmalarına izin verilmese de, ilerleyen dakikalarda sahaya geri dönerek sevinçlerini taraftarlarla paylaştı. Ancak kutlamalar sırasında sahada gerginlik yaşandı ve güvenlik güçleri müdahale etmek zorunda kaldı.

Ali Koç'un Galatasaray Yöneticisi ile Gerginliği
Saha içinde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Genel Sekreteri Eray Yazgan arasında tartışma çıktı. Görüntülerde, Ali Koç'un Yazgan'a "Buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin!" dediği görüldü. Yaşanan bu gerginliğin ardından Ali Koç ve Fenerbahçe yöneticileri sahadan içeriye girdiler. Koç, koridorda yöneticilere "Haydi işimiz bitti, gidebiliriz" dedi.

Sahada Kavga Çıktı
Kutlamalar sırasında bazı Galatasaraylı idareciler de sahaya girince büyük bir gerginlik yaşandı. Emniyet güçleri olaylara müdahale etti ve kavgayı yatıştırmaya çalıştı. Galatasaray stat müdürü Ali Çelikkıran ve Başkan Dursun Özbek'in şoförü darp edildi.

Galatasaray'ın Stat Müdürüne Saldırı
Fenerbahçeli futbolcular İrfan Can Eğribayat ve Mert Hakan Yandaş, sahanın ortasında Fenerbahçe bayrağı açarak galibiyeti kutladı. Bu esnada saha kenarında arbede çıktı. Ali Koç ve Fenerbahçeli yöneticiler, yaşanan bu kavganın ortasında kaldı. Galatasaray yönetimi olayların büyümesini engellemek için stadın ışıklarını kapattı.

Karma Alanda Gerginlik
Fenerbahçe kafilesi RAMS Park'tan ayrılırken karma alanda bir başka gerginlik yaşandı. Galatasaray personeli, Fenerbahçe kafilesinin ardından gitmek istedi ancak çevik kuvvet buna izin vermedi. Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, olayları yatıştırmaya çalıştı.
 

DİĞER HABERLER

NBA’de final heyecanı bu gece
NBA’de final heyecanı bu gece
12 Haziran 2024 Çarşamba
98. Gazi Koşusu ne zaman yapılacak?
98. Gazi Koşusu ne zaman yapılacak?
10 Haziran 2024 Pazartesi