Eski Futbolcu Batuhan Karadeniz'e Şok

Batuhan Karadeniz'e 4.5 yıl hapis istemi!

Batuhan Karadeniz'e 4.5 yıl hapis istemi!

Beşiktaş'ın altyapısından çıkan ve Türkiye'de birçok kulüpte forma giyen Batuhan Karadeniz'in başı dertte... Eski futbolcu ve yorumcu Batuhan Karadeniz 4.5 yıl hapis cezası alabilir!
Futbola Beşiktaş altyapısında başlayan ve birçok takımda form giyen Batuhan Karadeniz için 4.5 yıl hapis cezası isteniyor. Eski sevgilisi sosyal medya fenomeni Aleyna Eroğlu'na otelde şiddet uygulayan futbolcu Batuhan Karadeniz hakkında iddianame düzenlendi.
Fenomen Aleyna Eroğlu, sosyal medya hesabından videolar yayınlayarak 2 yıl birlikte olduğu eski sevgilisi futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini iddia etmişti. Şikayetçi olan Eroğlu ifadesinde, Karadeniz'den yaklaşık 1 ay önce ayrıldığını belirterek "Kendisine sevgili olduğumuz dönemde parça parça 300 bin TL para verdim. Sonra paramı almak için ona ulaşmak istedim fakat ulaşamadım. 21 Mart'ta 04.00'te Batuhan sosyal medyadan canlı yayın açtı. Ben de bulunduğu otele paramı istemek için gittim'' demişti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Eroğlu, yaşadığı şiddeti "Kapıyı çaldım, açtı. Açar açmaz tokat attı, boğazımı sıktı. Kapıyı kapatırken sağ kolumu kapıya sıkıştırdı" diyerek parasını alamadığını söylemişti. Şikayet üzerine savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Hazırlanan iddianamede, eski sevgili olan tarafların alacak verecek meselesi yüzünden önce telefon sonra yüz yüze tartıştıkları ve darp olayının yaşandığı belirtildi.
 

Etiketler:
batuhan karadeniz

DİĞER HABERLER

55 dakikada 5 gol attı
55 dakikada 5 gol attı
29 Şubat 2024 Perşembe
Galatasaray Prag
Galatasaray Prag'ta Tur peşinde
22 Şubat 2024 Perşembe