Bayram Akgül Görevinden Ayrıldı

Bayram Akgül görevinden ayrıldı

Trendyol 1. Lig takımlarından Adanaspor'un Başkanı Bayram Akgül, görevinden ayrıldı.

Bayram Akgül görevinden ayrıldı

Akgül, kulübün resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kapanma noktasındayken devraldığı Adanaspor'a 18 yıl boyunca maddi ve manevi anlamda sınırsızca hizmet ettiğini ifade etti.
Bu süreçte birçok deneyim yaşadıklarını belirten Akgül, şunları kaydetti:
"Geçen 18 yıl boyunca, her ortamda ve her durumda Adanaspor'un büyüklüğüne layık şekilde hareket etmeye çalıştım. Bu onurlu görevde olduğum her gün, ileride 'keşke' dememek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. En iyiyi sadece sportif başarı olarak değil, Adanaspor'un adını ve değerini her zaman ön planda tutmak için çaba sarf ettim. Her şeyin bir sonu olduğunu biliyorum. 18 yılın sonunda, Adanaspor Başkanlığı görevime son vermeye karar verdim."
Akgül, görev süresince desteklerini esirgemeyen kent protokol üyelerine, ilgili kurumlara, kulüp yöneticilerine, teknik direktörlere, futbolculara, çalışanlara ve taraftara teşekkür ederek, "Adanaspor'umuza bundan sonraki süreçte başarılar dilerken, her zaman ve her şartta, geçtiğimiz 18 yılda olduğu gibi Adanaspor'un yanında olacağımı belirtmek isterim." dedi.

 

DİĞER HABERLER