Ece Erken'in Hayranı İle Başı Dertte

Ece Erken isyan etti

Ece Erken  isyan etti

Ece Erken, kendisini ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu tehdit ettiğini iddia ettiği takıntılı hayranı Erdal Çınar hakkında isyan etti.


Ece Erken cep telefonundan mesaj atarak kendisini ve merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu tehdit ettiğini ileri sürdüğü takıntılı hayranı Erdal Çınar hakkında daha önce suç duyurusunda bulunmuştu. Ekim 2021'de görülen duruşmaya şikayetçi Ece Erken ve tutuksuz sanık katılmış, Çınar hakkında iddianame düzenlenmişti.
Geçen yıl mahkemenin verdiği kararı duyuran Erken, "Yıllardır peşimdeki sapık Erdal Çınar'a Şafak'ın açtığı ve değerli avukatım Helin Ballıkaya'nın dahil olduğu mahkeme bugün sonuçlanmış ve mahkeme Erdal'ın akıl hastanesine yatırılmasına karar vermiş. Allah razı olsun. Şafak'ın en istediği şeydi" ifadelerini kullanmıştı.
"NASIL KAPIMIN ÖNÜNE KADAR GELEBİLİYOR?"
Ece Erken bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını korkuttu. Erken, Erdal Çınar'ın kapısına dayandığını açıkladı. Erken, "Bu şahıs nasıl benim kapımın önüne kadar gelebiliyor? Neden hala dışarıda? Şizofreni teşhisi konup neden tedavi görmüyor?" diyerek isyan etti.
 

Etiketler:
ece erken

DİĞER HABERLER

Galatasaray Prag
Galatasaray Prag'ta Tur peşinde
22 Şubat 2024 Perşembe
TFF Süper Kupa tarihini açıkladı
TFF Süper Kupa tarihini açıkladı
21 Şubat 2024 Çarşamba