Galatasaray Camiası Bir Araya Geldi

Galatasaray camiası bir araya geldi

Galatasaray Kulübü, UEFA Kupası'nın 24. yıl dönümünü kutlamak için düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. 

Galatasaray camiası bir araya geldi

Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen etkinliğe, kulüp başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri, Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, teknik direktör Okan Buruk, kulübün eski başkanları Burak Elmas, Faruk Süren, Adnan Polat ve Alp Yalman ile UEFA Kupası'nı kazanan oyuncular katıldı.


Dursun Özbek, UEFA Kupası zaferinin Türk futbol tarihindeki en büyük zaferlerden biri olduğunu belirterek, "Bu zaferi tekrarlamak, gelecek yönetimlerin görevidir. Okan hocayla başarılı bir işbirliği içindeyiz ve yeni başarılar için umutluyuz." dedi. Ayrıca, Galatasaray'ın Türkiye'nin en büyük spor kulübü olduğunu vurgulayarak, önceki başkanların ve yönetimlerin katkılarını takdir etti.


Özbek, Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri'nin son aşamada olduğunu ve yakında tamamlanacağını belirterek, tesislerin kulübe önemli bir altyapı ve A Takımı tesisleri sunacağını ifade etti.

Okan Buruk da 17 Mayıs'ın kendisi için çok özel olduğunu ve takım olarak birlik içinde olduklarını belirterek, gelecek yıllarda da başarılarını sürdürmeyi umduklarını ifade etti.

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, Dursun Özbek liderliğinde hedeflerine doğru ilerlediklerini belirtirken, "Gerçek başarılar için çalışıyoruz." dedi.

Etkinlikte konuşan diğer isimler de UEFA Kupası zaferinin önemini vurgulayarak, kulübün gelecekteki başarıları için birlik ve uyum içinde olunması gerektiğini ifade ettiler.Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!


 

DİĞER HABERLER

NBA’de final heyecanı bu gece
NBA’de final heyecanı bu gece
12 Haziran 2024 Çarşamba
98. Gazi Koşusu ne zaman yapılacak?
98. Gazi Koşusu ne zaman yapılacak?
10 Haziran 2024 Pazartesi
A Milli Takım Kadrosu açıklandı
A Milli Takım Kadrosu açıklandı
8 Haziran 2024 Cumartesi