Galatasaray'ın Oyuncusu Nafaka Nedeniyle Tutuklandı

Galatasaray'ın eski yıldızı tutuklandı

Galatasaray'da da top koşturan, şu anda ise Brezilya Serie B takımı Amazonas'ta forma giyen Jo Alves tutuklandı.

Galatasaray'ın eski yıldızı tutuklandı

Brezilya'nın Serie B takımlarından Amazonas'ta forma giyen 37 yaşındaki futbolcu Jo Alves, ülkesinde tutuklandı. Alves, Türkiye'de geçmişte Galatasaray forması da giymişti.

OTOBÜSLE MAÇA GİDERKEN YAKALANDI
Brezilya basınında yer alan haberlere göre, Jo Alves'in formasını giydiği Amazonas takımının otobüsü Ponte Preta maçı için stadyuma gitmek üzere yola çıkmıştı. Ancak Brezilya polisi, otobüsü durdurarak 37 yaşındaki futbolcuyu gözaltına aldı.

GECEYİ KARAKOLDA GEÇİRDİ
Alves gece boyunca karakolda tutulurken avukatı Artur Eugenio Matias bir açıklama yaptı. Matias, "Bahia eyaletindeki bir şehirde oldukça küçük bir borç sebebiyle tutuklama emri çıkarılmış" dedi. Bu açıklamanın ardından Jo Alves'in eski eşi, sosyal medya hesabından "Bir gün av, bir gün avcı" şeklinde bir paylaşım yaptı.

NAFAKA ÖDEMİYOR
Jo Alves'in 6'sı evlilik dışı olmak üzere toplam 8 çocuğu bulunuyordu. Eski eşi Maiara Quiderolly'den olan Joao Gabriel isimli oğlu için nafaka ödemelerini düzenli yapmıyordu. Quiderolly, bu konuda sık sık sosyal medyada paylaşımlar yapıyordu. Tecrübeli futbolcu, eski eşinin şikayeti üzerine Brezilya polisi tarafından tutuklandı.
 

DİĞER HABERLER