İzmir At Yarışı Kazanan Atlarımız

İzmir at yarışı tahmininde kazanan atlar

İzmir at yarışı tahmininde kazanan atlar

Güzeller güzeli İzmir’den herkese selamlar bugün güzel bir program vardı. Sağsalim sonuca ulaştık, iddialıyız, hazırız! 


BOMBACAN
Kum pistte Arap atı Bombacan çok iyi koştu. Hepsinde kazanacak kadar iyi koştu. Bombacan etliye sütlüye karışmadan yarışı takip etti. Ön mesafelerde bayılan formda Bombacan son düzlükte öndekileri topladı ve formunun karşılığını bu birincilikle aldı.

DRAGON FİRE
İki yarıştır rüştünü ben dahil herkese ispatladı. Yeni fenomenimiz Dragon Fire olmuştur. Şu formuyla mesafe ne olursa olsun iyi koştu. Son düzlükte ikinciliği aldı. 

SEÇERHAN
İzmir'in en istikrarlı isimlerinden olan Seçerhan yine kazanabileceği bir yer bulmuş. Yeter ki jokeyi saçmalamasın ve çok beklemesin. Kazanmaması için bir neden yok. Eğer beklemeyi abartırsa rakipleri fotoyu el sallayarak geçer. Bugün kazandı ve bizi sevindirdi. Birinci geldi.

YAVAŞ ABDİ
Aradan böyle güzel dönmek en çok sana yakıştı Yavaş Abdi İzmir’in tozunu dumanına katmaya devam edersin umarım. Bugün şu grupta ikinci geldin. Son düzlükte büyümeye devam et güzelim...

TILSIM
Son yarışında son düzlükte uzaya uzaya kazandı. O görüntüsüyle sıradaki yarışı da kazanacak notunu almıştım. Bugün birinci geldi. Yani şöyle toplasak 1,5 rakibi var ya da yoktur. Benzer taktikle bugün yine son düzlükte kazandı. Net Bankom... Numarası gibi 10 Numara at.

Yarışlarımızı takip ederek siz de ganyanda kazanın...

28 MART 2024 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BOL ŞANSLAR
 

DİĞER HABERLER

UEFA
UEFA'dan Okan Buruk'a ceza!
13 Nisan 2024 Cumartesi