TFF Play Off Tarihlerini Açıkladı

TFF play-off tarihlerini açıkladı

Trendyol 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de play-off tarihleri açıklandı. Trendyol 1. Lig'de play-off finali 30 Mayıs Perşembe günü oynanacak.

TFF play-off tarihlerini açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun açıklamasına göre, Trendyol 1. Lig'de birinci tur müsabakaları 16 Mayıs Perşembe günü yapılacak. İkinci turun ilk maçları 20 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek ve rövanşlar ise 24 Mayıs Cuma günü oynanacak. Trendyol 1. Lig'de play-off finali ise 30 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek.

TFF 2. Lig'de ise play-off mücadelesi 9 Mayıs Perşembe günü başlayacak. Birinci tur müsabakaları 13 Mayıs Pazartesi günü başlayacak ve rövanşlar 17 Mayıs Cuma günü yapılacak. Üçüncü turda ilk maçlar 22 Mayıs Çarşamba günü, ikinci maçlar ise 27 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Ligde final müsabakası ise 2 Haziran Pazar günü yapılacak.

TFF 3. Lig'de ise 1. tur maçları 2 Mayıs Perşembe günü oynanacak. Üst tura çıkan takımlar ilk maçlarını 6 Mayıs Pazartesi, ikinci maçlarını ise 10 Mayıs Cuma günü yapacak. Turu geçen ekipler 15 Mayıs Çarşamba günü ilk maçlarını, 20 Mayıs Pazartesi günü ise rövanşlarını yaparak finale yükselecek.

1'inci ve 2'nci grupların finalleri 25 Mayıs Cumartesi, 3'üncü ve 4'üncü grupların finalleri ise 26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Final müsabakalarının oynanacağı merkezler daha sonra duyurulacak.
 

DİĞER HABERLER

İskoçya
İskoçya'da şampiyon Celtic oldu
16 Mayıs 2024 Perşembe