TGF Türkiye Golf Turu Antalya'da Başladı

TGF Türkiye Golf Turu Antalya'da başladı

TGF Türkiye Golf Turu Antalya'da başladı

Antalya'nın Serik ilçesindeki Belek Turizm Merkezi'nde düzenlenen Türkiye Golf Federasyonu (TGF) tarafından organize edilen Türkiye Golf Turu'nun beşinci ayağı heyecan verici bir başlangıçla başladı. 

Antalya Golf Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen turnuvada, Türkiye genelinden 13 farklı golf kulübünden toplamda 23 sporcu mücadele ediyor.
Belek Turizm Merkezi'nin eşsiz doğal güzellikleri arasında yer alan Antalya Golf Kulübü sahalarında yapılan bu turnuva, golf tutkunlarını bir araya getiriyor ve ülkenin golf potansiyelini sergileme fırsatı sunuyor. Sporcular, 3 gün boyunca sürecek olan turnuvada 54 çukurda kıyasıya bir rekabet içerisinde mücadele edecekler.
Turnuvaya özel olarak Türkiye Golf Milli Takımı Baş antrenörü Keith Coveney de katılıyor. Coveney'in de izlediği bu müsabakalar, genç yeteneklerin keşfedilmesi ve geliştirilmesi açısından da önem arz ediyor. Golf severlerin heyecanla beklediği bu organizasyon, Türkiye'nin golf alanındaki potansiyelini daha da gözler önüne seriyor ve sporun ülkedeki yaygınlığını artırma amacına hizmet ediyor.

 

DİĞER HABERLER

İzmir Maratonu başladı
İzmir Maratonu başladı
21 Nisan 2024 Pazar