Sosyal Medya Uygulaması Facebook Ve Instagram Çöktü

Son Dakika... Facebook ve Instagram çöktü

Son Dakika... Facebook ve Instagram çöktü

Popüler sosyal medya platformları Instagram'a ve Facebook'a ulaşım sağlanamadığı belirtiliyor. Kesinti izleme sitesi Downdetector'a göre, binlerce Instagram kullanıcısı uygulamayla ilgili sorunlar yaşadığını belirtiyor.

5 Mart 2024 tarihinde, dünya genelinde Instagram ve Facebook platformlarında anlık aksaklıklar yaşandığına dair kullanıcı raporları ortaya çıktı.

Kullanıcılar, Instagram'ın web sürümünde yaşanan sorunlardan bahsederken, bazıları mobil uygulama üzerinde de benzer sorunlar yaşadıklarını bildirdi.

Bu durum, bazı kullanıcıların hesaplarına girememeleri ve hesaplarından çıkış yaptıklarını belirten bir mesajla karşılaşmalarıyla gözlemlendi. Ancak, sorunun hesapların kapatılmasından ziyade teknik bir aksaklık olduğu düşünülüyor.

Instagram ve Facebook platformlarına erişimde yaşanan bu geçici sıkıntılar, kullanıcıların çeşitli raporlama ve kullanım sorunlarını beraberinde getirdi. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, teknik ekiplerin bu sorun üzerinde çalıştığı tahmin ediliyor.
 

DİĞER HABERLER

İnstagram çöktü mü ?
İnstagram çöktü mü ?
1 Nisan 2024 Pazartesi
Bakan Kacır gençlerle buluştu
Bakan Kacır gençlerle buluştu
27 Mart 2024 Çarşamba
Bakan Bayraktar, İzmir
Bakan Bayraktar, İzmir'de
16 Mart 2024 Cumartesi