Togg T10X Siparişleri Yarın Başlıyor

Togg T10X için genel siparişler yarın başlıyor

Togg T10X için genel siparişler yarın başlıyor

Yarın, Togg şirketi T10X modeli için genel sipariş dönemini başlatacak. Bu yıl, araç teslimatı için çekiliş yapılmayacak; bunun yerine, teslimatlar sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve üretim planlamasına bağlı olarak gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin milli otomobil girişimi Togg, sipariş süreçleriyle ilgili son güncellemesini duyurdu. Şirket, 2023 çekilişine katılmış ancak araç satın alma hakkı kazanamamış yedek listedeki kullanıcılar için özel bir konfigürasyon güncelleme fırsatı sunuyor. Bu imkan, 6-10 Ocak tarihleri arasında sunuldu.


Ayrıca Nisan çekilişine katıldığı halde sipariş hakkı elde edemeyen kişilere de bir öncelik tanınarak 15-19 Ocak'ta siparişleri öne çekebilecekler. Togg, bu adımların ardından sipariş sistemini yarın itibarıyla tüm potansiyel müşterilere açacağını bildirdi.Elektrikli SUV modeli T10X'i satın almak isteyenler, Trumore adlı Togg'un resmi mobil uygulaması aracılığıyla işlem yapabilecekler. Bu uygulamayı Apple App Store, Google Play ya da App Gallery'den indirip bir kimlik oluşturarak T10X için siparişlerini oluşturabilirler.

 

Etiketler:
Togg

DİĞER HABERLER