19-25 Ekim 2020 Terazi Haftalık Burç

19-25 Ekim 2020 Terazi Haftalık Burç

Sevgili Terazi, bu hafta başında ilişkinize odaklanacaksınız. Eşinize her zaman orada olduğunuz için teşekkür etme ve bağınızı kutlama ihtiyacı hissedeceksiniz . Ayrıca bir çift olarak hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olacak bazı konular üzerinde derinlemesine düşüneceksiniz. Hafta ortasında, ailenize, kardeşlerinize ve çocuklarınıza öncelik vererek ailenizdeki atmosferi iyileştirme fırsatınız olacak. Sevgi dolu tavrınız çok olumlu bir yanıt oluşturacak. Bekar Teraziler, bu hafta aşka açılabilecek. Mükemmel bir şekilde bağlantı kuracağınız biriyle tanışma fırsatınız olacak. Sonra her şey kararlarınıza bağlı olacak.

İşinize gelince, Terazi burcunda doğan herkes için belirleyici bir hafta olacak. Bazılarınız iş değiştirecek, diğerleri kendi işlerini kuracak veya kendi şirketlerinde başarılı olacak.

Her durumda, bu hafta hiçbir Terazi tarafından fark edilmeyecek. Bu anlamda en talihliler, mesleği yaratma, sanat ve gastronomi ile ilgili olanlar olacak. Aynı zamanda öğrenciler ve ilk işlerini arayanlar için de iyi bir hafta olacak. Burcunuzda bulunan gezegensel enerjiler, görüşmelerde ve sınavlarda iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak.

Sağlık açısından stres ve aşırı endişe, haftanın ortalarına doğru sindirim sorununa yol açabilir.

Öte yandan, bazı gezegensel hareketler, özellikle ruhunuzun evrimi söz konusu olduğunda yaşamınız üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacak. Dönüşüm zamanı; artık erteleyemezsiniz.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER