14 Şubat 2024 Sevgililer Günü Hava Durumu Tahmini

14 Şubat Sevgililer Gününde Hava Nasıl Olacak?

14 Şubat Sevgililer Gününde Hava Nasıl Olacak?

‘14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Adana ve Türkiye'nin 80 ilinin günlük hava durumu tahminini sizler için derledik. Bildiğimiz gibi hava durumu, günlük yaşantımızı etkileyen önemli bir faktör.

İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edindiğimiz bilgilere göre, 14 Şubat 2024 Sevgililer Gününün hava durumu!

Adana: Bugün Adana'da hava parçalı bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 18 derece olacak ve en düşük sıcaklık ise 10 derece olacak. Hafif bir rüzgar ve düşük nem seviyesi bekleniyor. Bu demek oluyor ki dışarı çıkarken hafif bir ceket giymekte fayda var. Sabah saatlerinde bir nebze serin olabilir ama günün ilerleyen saatlerinde hava biraz daha ısınacak gibi duruyor. Adana halkı için bugün hava oldukça keyifli gözüküyor.

Ankara: Başkent Ankara'da hava durumu ise karışık. Sabah saatlerinde hafif bir yağmur yağabilir ve hava bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 9 derece olacak ve en düşük sıcaklık ise 3 derece olacak. Hava oldukça nemli olacak ve biraz soğuk geçebilir. Bu demek oluyor ki Ankara'da yaşayanlar için bugün biraz daha sıcak tutan kıyafetler tercih etmekte fayda var.

İstanbul: İstanbul'da hava bugün güneşli olacak. En yüksek sıcaklık 15 derece olacak ve en düşük sıcaklık ise 8 derece olacak. Hafif bir rüzgarın esmesi bekleniyor. Bu demek oluyor ki İstanbul'lular bugün güneşin keyfini çıkarabilir. Şişli, Beşiktaş, Kadıköy gibi semtlerde dolaşırken hafif bir ceket yeterli olacaktır.

İzmir: İzmir'de ise güneşli bir hava hakim olacak. En yüksek sıcaklık 21 derece olacak ve en düşük sıcaklık ise 12 derece olacak. Hafif bir rüzgarla birlikte nem seviyesi biraz düşecek. Bu demek oluyor ki İzmirli dostlarımız bugün hava çok güzel. İsterseniz bir sahil şehrinde yürüyüş yapabilir, isterseniz de kafelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Diğer 77 İl: Diğer 77 ildeki hava durumu da çeşitlilik gösteriyor. Bazı şehirlerde hava güzel ve güneşli iken bazı illerde yağmur yağabilir. Bazı bölgelerde ise hala kışın etkileri hissediliyor olabilir. Bu nedenle Türkiye'nin farklı bölgelerinde yaşayanlar için hava durumu önceden kontrol edilmesi önemli. Hava durumu günlük yaşantımızı önemli ölçüde etkileyen bir faktör. Güne hava durumunu kontrol ederek başlamak, gün içinde planlarımızı buna göre yapmak önemli.
14 Şubat Sevgililer Gününüz kutlu olsun.
 

Etiketler:
14 şubat hava durumu

DİĞER HABERLER

Kars
Kars'ta üst üste 2 deprem
28 Şubat 2024 Çarşamba
Beyaz Show Nisanda başlıyor
Beyaz Show Nisanda başlıyor
28 Şubat 2024 Çarşamba