Hatay'da Hamile Anne ve 2 Çocuğu Toprağa Verildi

Anne ve 2 çocuğunun cenazesi toprağa verildi

Anne ve 2 çocuğunun cenazesi toprağa verildi

Hatay'ın İskenderun ilçesinde öldürülen 7 aylık hamile bir kadın ile 2 çocuğunun cenazesi defnedildi. Gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaşanan acı olay, 7 aylık hamile bir kadının ve 2 çocuğunun silahla öldürülüp ormanlık alana gömülmesiyle sonuçlandı.

Kayıp olarak aranırken dün, Bitişik Mahallesi Demen Yaylası'ndaki ormanlık alanda ölü bulunan 7 aylık hamile Selma (33) ile çocukları Sait Kerim (2) ve Hamza Azat Abacı'nın (1) cenazeleri, otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi.

Aile yakınları ve vatandaşların katıldığı cenaze namazının ardından naaşlar toprağa verildi.İskenderun'da meydana gelen olayda gözaltına alınan şüpheli Turgay K, jandarmadaki işlemlerinin ardından tutuklandı.


OLAY

İskenderun'da 6 Şubat'ta Selma Abacı ve 2 çocuğundan haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi ekipleri, çalışma başlatmıştı.

Anne ve çocuklarının, silahla öldürüldükten sonra ormanlık alanda toprağa gömüldüklerini belirleyen ekipler, şüpheli T.K'yi gözaltına almıştı.

 

Etiketler:
anne ve 2 çocuğu hunharca öldürüldü

DİĞER HABERLER

Obez kedi "Şiraz"
Obez kedi "Şiraz"
3 Mart 2024 Pazar