Arda Turan'dan Seçil Erzan Açıklaması

Arda Turan, Seçil Erzan'a destek çıktı

Futbolda büyük vurgun davasında Seçil Erzan'ın dolandırdığı isimlerden olan Arda Turan, "Beni tanıyanlar bilir, benim parayla eğilecek başım yok. Yine çalışır yine kazanırım" dedi.

Arda Turan, Seçil Erzan'a destek çıktı

Türkiye, günlerce futbolcuları kandıran ve büyük bir vurguna imza atan Seçil Erzan'ı konuşuyor. Hakkında 295 yıla kadar hapis istenen Erzan, aralarında Fatih Terim, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan gibi isimlerin olduğu binlerce kişiyi dolandırdı. Dolandırılan isimlerden biri de Arda Turan'dı.

Televizyon programına konuk olan TFF 1. Lig Şampiyonu Eyüpspor'un teknik direktörü Arda Turan, davayla ilgili soruları yanıtladı. Süreç devam ettiği için çok fazla şey söyleyemeyeceğini belirten Turan, Seçil Erzan ile yaşananlar hakkında özellikle kendisini eleştirenlere değindi.

Bankaya yatırdığı paranın helal olduğunu belirten Turan, şunları söyledi: "Benim parayla eğilecek başım yok, yine çalışır kazanırım. Seçil Erzan ne yapmış olursa olsun bir kadındır. Beni tanıyanlar bilir, benim parayla eğilecek başım yok. Yine çalışır yine kazanırım."

"Helal paramızı götürdük verdik bankaya"

Geçmiş olsun nezakettir, herkese tavsiye ediyorum. Bir mağduriyet var, bankanın da insanların da mağduriyeti var. Uygun şekilde çözülsün. Ben bel altı iddialardan rahatsızım. Yoksa biz götürdük helal paramızı verdik bankaya. Mağduriyet var ortada ve mağduriyette karşılıklı kibar olmak lazım.

 

DİĞER HABERLER

10 bin çocuğa destek verildi
10 bin çocuğa destek verildi
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Mobil kaza tutanağı e-Devlet
Mobil kaza tutanağı e-Devlet'te!
23 Mayıs 2024 Perşembe