Bayraktar'dan İmamoğlu'na Tepki Geldi

Haluk Bayraktar'dan İmamoğlu'na tepki

BAYKAR Genel Müdürü Haluk Bayraktar, İsrail ile ilgili iddialara ilişkin yeni bir gerçeği ortaya koydu. Haluk Bayraktar, iftiraları ortaya atan kişinin İBB'de İmamoğlu'nun iletişim kampanyalarını yöneten ekipte görevli olduğunu açıkladı.

Haluk Bayraktar'dan İmamoğlu'na tepki

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, Baykar tarafından İsrail'e jet yakıtı satıldığına dair iddialara çok sert tepki gösterdi. Konuyu yargıya taşıyacaklarının altını çizen Bayraktar, kazanılan tazminatın Gazze'ye yardım olarak gönderileceğini ifade etti. Bayraktan sosyal medya paylaşımlarının arkasında İBB Başkanı Erkem İmamoğlu'nun iletişim ekibinin olduğunu ifade etti.

İsrail'e jet yakıtı sattıklarına dair iddialara dün yaptığı paylaşımda cevap veren Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar "Sosyal medyada Baykar ve yöneticileri aleyhine alçakça ve şerefsizce uçak yakıtı konusunda bir iftira kampanyası yürütülüyor." diyen Haluk Bayraktar, "Baykar, Türkiye'den Gazze'ye en büyük insani yardımı gerçekleştirmiş bir firmadır. Firmamızın tek faaliyet alanı insansız hava aracı sistemleridir. Bu iftirayı yayanları mahkemeye verip takipçisi olacağım. Oluşacak tazminatlar da yine Gazze'ye yardım olarak aktarılacaktır." ifadelerini kullanmıştı.

"GAZZELİLER BİZİM DURUŞUMUZU İYİ BİLİR"

Gece yarısı yeni bir açıklama yapan Haluk Bayraktar, "Bizim için nefsin izzeti yoktur yaptığın işin izzeti vardır. Attığınız iftiralar bizde bir toz zerresi kadar iz bırakmaz. Milletimiz de, Gazzeliler de bizim duruşumuzu iyi bilir." ifadelerini kullandı.

"İMAMOĞLU'NA SESLENİYORUM: TASMALI KÖPEKLERİNİ SALDIRTMAYI BIRAK..."

İsrail'e jet yakıtı sattıklarına dair iddiayı ortaya atanı tespit ettiklerini belirten Bayraktar, "İsrail’e jet yakıtı sattığımız iftirasını atan alçak kim diye baktım. Gördüm ki İBB Başkanının iletişim kampanyalarını yöneten strateji ekibinde yer alıyormuş. 'Alevilerin de PKK'sı olmalı' diye yazılar yazıyor, DHKP-C güzellemesi yapıyormuş. Bu PKK'lıları besleyen Ekrem İmamoğlu'na sesleniyorum: "Tasmalı köpeklerini saldırtmayı bırak. Yalandan başka söyleyecek lafın varsa, mertçe yüzümüze söyle de cevabını verelim." ifadelerini kullandı.

SELÇUK BAYRAKTAR'IN X PAYLAŞIMI
 

DİĞER HABERLER

15 Temmuz gecesi
15 Temmuz gecesi
14 Temmuz 2024 Pazar
4 maden ocağı imha edildi
4 maden ocağı imha edildi
13 Temmuz 2024 Cumartesi
Kağıt fabrikasında feci yangın
Kağıt fabrikasında feci yangın
13 Temmuz 2024 Cumartesi
Anız yangını söndürüldü
Anız yangını söndürüldü
11 Temmuz 2024 Perşembe
Sanayi şirketi iflas eşiğine geldi
Sanayi şirketi iflas eşiğine geldi
10 Temmuz 2024 Çarşamba