Akpınar'ın Kızı Olayında İbrahim Tatlıses Konuştu

İbrahim Tatlıses'ten Suphiye Orancı açıklaması

İbrahim Tatlıses, hakkında çıkan iddiaların ardından bir açıklama yaptı ve filmlerinde prodüksiyondan sorumlu olmadığı için Suphiye Orancı'yı tanımadığını söyledi.

İbrahim Tatlıses'ten Suphiye Orancı açıklaması

Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından biri olan Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Orancı'nın, geçmişte İbrahim Tatlıses filmlerinde figüran olarak yer aldığı ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, prodüksiyondan sorumlu olmadığı için Suphiye Orancı'yı tanımadığını ifade etti. Tatlıses, kendisinin yönetmen ve oyuncu olduğunu belirterek, figüranları tanımadığını söyledi.

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ikiz kızları olduğu gerçeği ise geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Akpınar, bir sanatsal etkinlikte tanıştığı kişiyle sadece bir gece birlikte olduğunu ve sonrasında bir daha görüşmediklerini belirtti. Ancak 24 yıl sonra, ikiz kızlar babalarının kendisi olduğunu iddia ederek ortaya çıktılar. Akpınar, kızlarını tanıdığından itibaren onları kabul ettiğini ve ilişkilerini sürdürmeye çalıştığını ifade etti. Kızlarıyla arasındaki bağı resmiyete kavuşturmak için dava sürecine girdi ve bu süreç sonunda kızları nüfusuna aldı.

Duygu Nebioğlu'nun, babası olduğunu iddia ettiği Uğur Dündar'a ait olduğu iddia edilen bir açıklama ise gazeteci Dündar tarafından reddedildi. Dündar, adli tıp kurumunun DNA incelemesi sonucunda biyolojik babalık iddiasını reddettiğini belirtti.

Duygu ve Sevgi Nebioğlu'nun ablası Dilara'nın ise babalarının Uğur Dündar olduğunu iddia etmesiyle gündeme gelen olaylar, çeşitli açıklamalar ve tartışmalarla devam ediyor.
 

DİĞER HABERLER

Mobil kaza tutanağı e-Devlet
Mobil kaza tutanağı e-Devlet'te!
23 Mayıs 2024 Perşembe
Kireç silosu devrildi: 2 ölü
Kireç silosu devrildi: 2 ölü
20 Mayıs 2024 Pazartesi
21 sözleşmeli personel alınacak!
21 sözleşmeli personel alınacak!
20 Mayıs 2024 Pazartesi
Bakan Göktaş’tan açıklama
Bakan Göktaş’tan açıklama
18 Mayıs 2024 Cumartesi
Sessiz yürüyüş 27. haftasında
Sessiz yürüyüş 27. haftasında
18 Mayıs 2024 Cumartesi