Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu

Karayollarında son durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları süren kesimlerinde sürücülerin yavaş gitmesi ve trafik işaret ile işaretçilerine uyması gerekiyor.

Karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre:

·         Ankara-Niğde Otoyolu'nun 117-118. kilometrelerinde, 4 Haziran'a kadar devam edecek bakım onarım çalışmaları nedeniyle Niğde istikametinde sağ 2 şerit ve emniyet şeridi kapatılarak, ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanacak.

·         İzmir Çevre Yolu Bornova-Çeşme Otoyolu'nun 0-1. kilometrelerinde, otogar kavşağı dönüş kolunda aydınlatma direklerinin demontaj-montaj işleri nedeniyle, 3 Haziran'a kadar 23.00-05.00 saatlerinde Manisa-İstanbul-Ankara istikametine dönüş kolu trafiğe kapatılacak. Ulaşım, 2. sanayi ayrımı kullanılmak üzere U dönüşü yapılarak Otogar Köprüsü üzerinden sağlanacak.

·         İpsala Sınır Kapısı-Tekirdağ-Silivri Yolu'nun 0-155. kilometrelerinde, çeşitli kesimlerde fiber optik kablo altyapısı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

·         Denizli-Kale-Muğla Yolu'nun 39-44. kilometrelerinde, yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanacak.

·         Ortaköy-Bozkır-Kesikköprü Yolu'nun 0-6. kilometrelerinde, yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki yönlü sağlanacak. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

·         Bala-Karakeçili-Kaman Yolu'nun 23-28. kilometrelerinde, üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Bala-Karakeçili-Kaman istikameti trafiğe kapatılacak ve ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak.

·         Malatya-Sivas Yolu'nun 60. kilometresinde, Yeni Tohma Köprüsü'nde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım eski Tohma Köprüsü üzerinden kontrollü olarak sağlanacak.

·         Samsun-Ankara Yolu'nun 30-40. kilometrelerinde, Çakallı mevkii-Kavak ilçesi arasında çeşitli kesimlerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.

·         Piraziz-Giresun-Tirebolu Yolu'nun 32-54. kilometrelerindeki Keşap, Geçilmez, Uluburun ve Arıdurak tünellerinde, elektrik ve elektronik sistemleri bakım onarım çalışmaları nedeniyle 4 Haziran'a kadar 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanacak.

·         Giresun il sınırı-Suşehri Yolu'nun 15-16. kilometrelerinde, toprak işleri sanat yapıları üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.


Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

Ormanlık alanda feci yangın
Ormanlık alanda feci yangın
20 Haziran 2024 Perşembe
Feci yangın söndürüldü
Feci yangın söndürüldü
20 Haziran 2024 Perşembe
Feci kazada 5 yaralı
Feci kazada 5 yaralı
20 Haziran 2024 Perşembe
Milas’ta feci yangın
Milas’ta feci yangın
19 Haziran 2024 Çarşamba
Feci yangına müdahale devam ediyor
Feci yangına müdahale devam ediyor
15 Haziran 2024 Cumartesi