Karısı Ortağına Kaçınca Fare Zehri İçti

Karısı ortağına kaçan adam fare zehri içti

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı.

Karısı ortağına kaçan adam fare zehri içti


Esra Erol’un ekranlara gelen bölümünde şoke eden bir olay yaşandı. ATV’nin sevilen programı Esra Erol’daya katılan Mehmet Bey, eşi Özlem Hanım’ın kendisini iş ortağı Metin Uçan ile aldattığını ve kaçtığını iddia etti.
Özlem Hanım ise canlı yayına bağlanarak bu iddiaları yalanladı. Mehmet Bey’in 6 bardak fare zehri içtiğini söylemesi ise stüdyoda büyük bir şaşkınlık yarattı.
Mehmet Bey, programda eşi Özlem Hanım’ın Ağustos ayında lazer bahanesiyle evden çıktığını ve zayıflamaya başladığını anlattı. Bu durumdan şüphelenen Mehmet Bey, eşinin kendisini iş ortağı Metin Uçan ile aldattığını öğrendiğini söyledi. Mehmet Bey, Metin Uçan’ın kendisine iş teklif ettiğini ve iki ailenin birlikte vakit geçirmeye başladığını da belirtti. Mehmet Bey, Metin Uçan’ın eşi Halime’nin de eşinin hareketlerini fark ettiğini ve Özlem’e “Bize gelme” diye mesaj attığını ifade etti.
CANLI YAYINDA TARTIŞMA ÇIKTI
Özlem Hanım ise canlı yayına bağlanarak eşi Mehmet Bey’in iddialarını reddetti. Özlem Hanım, Metin Uçan ile bir ilişkisi olmadığını ve aynı evde yaşamadığını söyledi. Özlem Hanım, eşi Mehmet Bey’in kendisine şiddet uyguladığını ve kafasına 7 dikiş atıldığını da anlattı. Özlem Hanım, eşinin kendisini aramadığını ve ilgilenmediğini de dile getirdi.
FARE ZEHRİ İDDİASI ŞOK ETTİ
Esra Erol, programın sonunda Mehmet Bey’in 6 bardak fare zehri içtiğini söylemesi üzerine şok oldu. Mehmet Bey, bunu neden yaptığını soran Esra Erol’a, eşi Özlem’in kendisine “Ben zehir aldım. Oraya koydum. İçmezsen adam değilsin.” dediğini ileri sürdü. Mehmet Bey, 4 gün hastanede yattığını da ekledi. Özlem Hanım ise bu iddiaları yalanlayarak, eşinin yalan söylediğini ve kendisine iftira attığını ifade etti.
 

Etiketler:
esra erol

DİĞER HABERLER

15 Temmuz gecesi
15 Temmuz gecesi
14 Temmuz 2024 Pazar
4 maden ocağı imha edildi
4 maden ocağı imha edildi
13 Temmuz 2024 Cumartesi
Kağıt fabrikasında feci yangın
Kağıt fabrikasında feci yangın
13 Temmuz 2024 Cumartesi
Anız yangını söndürüldü
Anız yangını söndürüldü
11 Temmuz 2024 Perşembe
Sanayi şirketi iflas eşiğine geldi
Sanayi şirketi iflas eşiğine geldi
10 Temmuz 2024 Çarşamba