Müge Anlı Kayıpları Drone İle Aradı

Müge Anlı'da drone ile ceset arandı

Müge Anlı 20 günden fazladır ortadan kaybolan 2 çocuk annesi ve evli Nuran Şahin'i arıyordu. Birlikte ortalık kayboldukları konuşulan Gökmen Kaya'nın en son binip gittiği motosiklet bulundu.

Müge Anlı'da drone ile ceset arandı

Müge Anlı'nın programında konu detaylı bir şekilde incelendi ve Nuran Şahin'in kaybolduğu dönemde bir otelde Durmuş Ali Çelik isimli bir erkekle kaydı olduğu ortaya çıktı.

Mustafa Şahin, karısının başka erkeklerle görüştüğü iddialarını reddederken, karısının kaybolduğu gün hakkında detaylı bilgi veremedi. Mustafa Şahin'in "Olay gününü hatırlamıyorum" şeklindeki ifadesi ve sakin tavırları dikkat çekti.

Bir telefon araması sırasında, Durmuş Ali Çelik ve Mustafa Şahin'in birlikte hareket ederek Nuran Şahin ve Fetullah Kaya'yı uçurumdan attıkları iddia edildi. Bu iddiaların ardından, iki komşunun uçurumdan atılarak öldürüldüğü düşünüldü.

Çeçek ve Sazak bölgelerinde, kadavra arama köpekleriyle arama çalışmaları yapıldı. Yapılan çalışmalar sonucunda Gökmen Kaya'nın en son binip gittiği motosikleti bulundu. Olay yerinde drone ile cesetler arandı ancak henüz bulunamadı.


 

DİĞER HABERLER

10 bin çocuğa destek verildi
10 bin çocuğa destek verildi
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Mobil kaza tutanağı e-Devlet
Mobil kaza tutanağı e-Devlet'te!
23 Mayıs 2024 Perşembe