Müge Anlı Eşleri Canlı Yayında Yüzleştirdi

Müge Anlı'da üvey oğlu ile kaçan anne konuştu

Üvey oğluyla evden kaçan eş, Müge Anlı'nın canlı yayına çıktı. Kocasıyla yüzleşen kadın, yaptıklarının arkasında dururken ihanete uğrayan Umut Bey de çılgına dönerek beddualar savurdu.

Müge Anlı'da üvey oğlu ile kaçan anne konuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şaşırtıcı bir olay yaşandı. Programa katılan Umut Bey, karısı ve oğlunun birlikte evden kaçarak aşk yaşadıklarını iddia etti. Umut Bey, 8 yaşındaki kızını geri alabilmek için yardım istedi. Programda eşler arasındaki çatışma ve iddialar canlı yayında ortaya döküldü.

Tuğçe Hanım, eşinin suçlamalarına karşı çıkarak Umut'un başına bir iş getirmek istemediğini ve kocasının ne yapacağını kestiremediğini belirtti. Ayrıca, Umut'un son zamanlarda evi geçindiremediğini ve ekonomik olarak sorun yaşadıklarını ifade etti.

Umut Bey ise büyük bir öfkeyle eşine ve oğluna tepki gösterdi. Özellikle, eşine "şeytanlarla yaşamışım" diyerek ağır sözler sarf etti. Kayınvalide Nagihan ise Umut Bey'e sert bir şekilde karşılık vererek geçmişte yaşananları hatırlattı.

Programda Umut Bey'in oğlu Mustafa da konuştu ve Tuğçe'yi sevdiğini ve onunla birlikte olmak için başka çarelerinin olmadığını belirtti. Yaşananlar üzerine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Umut ve Tuğçe'nin kızı Melodi'yi devlet korumasına aldı. Bu durum ise tartışmaları daha da alevlendirdi.
 

DİĞER HABERLER

10 bin çocuğa destek verildi
10 bin çocuğa destek verildi
27 Mayıs 2024 Pazartesi