Şehit Ailesine 10 Isıtıcı: Haluk Levent'ten Ev Müjdesi

Şehidin ailesine bırakılan 10 adet ısıtıcı gündem oldu

Şehidin ailesine bırakılan 10 adet ısıtıcı gündem oldu

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in çadırda yaşayan ailesine bırakılan 10 adet ısıtıcı sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu. Sanatçı Haluk Levent yaptığı açıklamada şehidin ailesine ev alınacağını söyledi.


Irak’ın kuzeyinde üs bölgesine sızmaya çalışan bölücü terör örgütü mensuplarıyla yaşanan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in ailesinin 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ta ikamet ettiği öğrenildi.

ISITICI TWİTTER/'X'TE NEDEN GÜNDEM OLDU?

Şehit Özdemir’in ailesinin komşularından alınan bilgiye göre, depremzede ailenin konteynerda soba kuramadığı bu yüzden soba kurabildikleri çadırda yaşadığı belirtildi. Özdemir’in şehadet haberinin ulaştırılmasının ardından ailenin çadırına 10 adet ısıtıcı konuldu. Durumun öğrenilmesinin ardından sosyal medyada ‘ısıtıcı’ gündem oldu.

Şehit Özdemir’in ailesine "Evlenmeden önce size bir ev alacağım" dediğinin duyulmasının ardından AHBAP Derneği Genel Başkanı sanatçı Haluk Levent’ten bir açıklama geldi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Levent, “Şehit Müslüm Özdemir’in ailesinin ev hakkı mevcut. Bu konuda Kahramanmaraş Valimiz sayın Mükerrem Ünlüer bizleri aydınlattı. Ama bizler de bir ucundan tutalım dedik. Bugün Bursa konserimin geliri ve Hasan Can Kaya kardeşimin 1 gösteri hasılatıyla birlikte haftaya annemize bir ev alacağız.” dedi.

 

Etiketler:
ısıtıcı

DİĞER HABERLER

Twitch
Twitch'e erişim engeli geldi
24 Şubat 2024 Cumartesi