Sihirbaz David Copperfield Pedofil Çıktı

David Copperfield'a 'cinsel istismar' suçlaması

ABD'li illüzyonist Copperfield'a suçlama yönelten kadınların yarısından çoğu cinsel istismara uğradıklarında 18 yaşından küçük olduklarını anlattı.

David Copperfield'a 'cinsel istismar' suçlaması

ABD'li ünlü illüzyonist David Copperfield, 16 kadın tarafından cinsel istismar ve uygunsuz davranışlarla suçlandı. Suçlamalar, 1980'li yıllara kadar uzanırken, kadınların çoğu olay yaşandığında 18 yaşından küçük olduklarını belirtti. Copperfield'ın avukatları ise bu iddiaların "tamamen yanlış ve mantıksız" olduğunu savundu.

The Guardian'ın haberine göre, bazı kadınlar Copperfield tarafından istismar edildiklerinde 15 yaşında olduklarını, ancak Copperfield'ın yaşlarını bilmiyor olabileceğini belirtti. Üç kadın, Copperfield'ın kendilerine ilaç verdiğini ve bu durumda cinsel ilişkiye rıza gösterme yetilerinin olmadığını ifade etti.

Brittey Lewis 2018'de de İddialarını Açıklamıştı
İddialar, 1980'lerden 2014 yılına kadar uzanıyor. Kadınlar, Copperfield ile iş ilişkisi üzerinden tanıştıklarını belirtti. Daha önce de benzer suçlamalarla karşılaşan Copperfield hakkında 2018 yılında Brittey Lewis, 1988'de henüz 17 yaşındayken Copperfield'ın kendisine ilaç verdiğini ve ardından cinsel istismarda bulunduğunu kamuoyuna açıklamıştı. Copperfield o dönemde de suçlamaları reddetmişti.

Başka bir kadın da benzer bir deneyim yaşadığını, Copperfield'ın bir gösterisinin ardından kendisi ve arkadaşıyla içki içtikten sonra ilaç verdiklerini ve cinsel saldırıda bulunduğunu belirtti. İsmi değiştirilen Gillian, olayın 1993 yılında gerçekleştiğini söyledi.

Sahnede Cinsel İstismar
Dört kadın, Copperfield'ın sahne performansları sırasında kendilerine cinsel şekilde dokunduğunu belirtti. Bu kadınlardan üçü olay sırasında 18 yaşından küçüktü. O dönemde 15 yaşında olan bir kadın, ailesinin de seyirciler arasında olduğunu ve istismara tanık olduklarını ifade etti. Copperfield'ın avukatları ise bu iddiaların "tamamen yanlış ve mantıksız" olduğunu iddia etti.

The Guardian'ın incelemesi, Copperfield'ın kadınlara modellik veya eğlence sektöründe kariyerlerinde yardım etme vaadiyle yaklaştığını ve hem kadınlarla hem de aileleriyle iletişim kurduğunu ortaya koydu.

Epstein Belgelerinde İsmi Geçiyordu
David Copperfield'ın ismi, çocuk istismarı ve fuhuş ağı kurmakla suçlanan Jeffrey Epstein ile ilgili dava dosyalarında da geçiyordu. Copperfield'ın isminin geçmesi, onun suç işlediğine dair doğrudan bir kanıt olmasa da dosyadaki bir ifadeye göre, Copperfield, kız çocukların başka kız çocukları bulmak için para aldığından haberdar olup olmadığını sormuştu. Avukatları, Copperfield'ın "uygunsuz bir şey olduğuna dair bilgi ya da inancı olmadığını" savundu.
 

DİĞER HABERLER

Meteoroloji uyardı!
Meteoroloji uyardı!
26 Mayıs 2024 Pazar
Şehirden indim köye
Şehirden indim köye
25 Mayıs 2024 Cumartesi
Uzmanlardan uyarı geldi
Uzmanlardan uyarı geldi
23 Mayıs 2024 Perşembe
185 kiloyla doğum yaptı
185 kiloyla doğum yaptı
22 Mayıs 2024 Çarşamba
Motosikletten düşen çocuk öldü
Motosikletten düşen çocuk öldü
22 Mayıs 2024 Çarşamba