Kim Milyoner Olmak İster'de İmirzalıoğlu Ağladı

Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarına hakim olamadı!

"Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının son bölümünde depremde bacağını kaybeden yarışmacı Aylin Karakuş, hikayesiyle sunucu Kenan İmirzalıoğlu'na duygusal anlar yaşattı. İmirzalıoğlu, ağlayarak yarışmacıya sarıldı.


Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarına hakim olamadı!

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışması, sık sık renkli yarışmacıları ve sorularıyla gündeme gelirken, son bölümü oldukça duygusal anlara sahne oldu.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 şehirde büyük bir yıkıma sebep olan depremi yaşayan yarışmacı Aylin Karakuş, Kenan İmirzalıoğlu'na ve izleyicilere duygusal anlar yaşattı.

Bir bacağı ampüte edilen Karakuş, yaşadığı acı dolu hikayesini şöyle anlattı:

"6 Şubat 2023'te ailemi görmek için Antakya'da bulunuyordum. O gün Ankara'ya dönecektim, sabah 6'da uçağım vardı. Ama maalesef deprem oldu. Enkaz altında 15 saat kaldım ve sonrasında erkek kardeşim beni çıkardı. Binamızdan 99 kişi hayatını kaybetti, sadece 4 kişi sağ kaldık. Aynı enkaz altında annemi ve ağabeyimi kaybettik. Üç kardeşim de okudukları için şehir dışındaydı."

"Sol bacağımı dizimin üstünden kaybettim. Enkaz altında asılı kaldım, kendimi yay gibi açarak ısıtmaya çalıştım. Ama asıl sorun kan kaybıydı ve bu bacağım sayesinde hayatta kaldım. Bacağımı kendim kısmışım gibi hissettim, ama hiçbir acı hissetmedim. Şimdi buradayım, ayakta olmak zorundayım. Kaybettiğim ağabeyim için, onun bayrağını devraldım."

"Geçen sene bu zamanlar hâlâ hastanedeydim, tedavi oluyordum. Şimdi buradayım. Ayaktayım, ayakta olmak zorundayım. Annem de akademisyen olmamı çok istiyordu, hayatım boyunca beni buna hazırladı. Ben ağlamak istemiyorum, hep gülmek istiyorum. Allah hiç kimseye böyle bir acı yaşatmasın. O kadar baş edilmez bir şey ki... Durduk yere, hiçbir şey yokken kayıplar çok zor. Hayatım onlardan sonra çok değişti."

Kenan İmirzalıoğlu'nun duygusal anlara hakim olamayarak gözyaşlarına boğulduğu bu anlar, stüdyoda büyük bir alkışla karşılandı.
 

DİĞER HABERLER

Şehirden indim köye
Şehirden indim köye
25 Mayıs 2024 Cumartesi
Uzmanlardan uyarı geldi
Uzmanlardan uyarı geldi
23 Mayıs 2024 Perşembe
185 kiloyla doğum yaptı
185 kiloyla doğum yaptı
22 Mayıs 2024 Çarşamba
Motosikletten düşen çocuk öldü
Motosikletten düşen çocuk öldü
22 Mayıs 2024 Çarşamba
4.0 büyüklüğünde deprem!
4.0 büyüklüğünde deprem!
20 Mayıs 2024 Pazartesi
Arılar telef oldu
Arılar telef oldu
20 Mayıs 2024 Pazartesi