Nihal Candan Cezaevinde Seçil Erzan'ı Anlattı

Nihal Candan'dan koğuş arkadaşı Seçil Erzan açıklaması

Sosyal medya fenomeni Nihal Candan, ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan Seçil Erzan'la aynı koğuşta kaldığı günleri anlattı.

Nihal Candan'dan koğuş arkadaşı Seçil Erzan açıklaması

"Suç gelirlerini aklama" suçlamasıyla tutuklanan Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde cezaevinden tahliye edildikten sonra aynı koğuşta kaldığı Seçil Erzan ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Candan, Seçil Erzan'la fazla zaman geçirmek istemediğini ve Erzan'ın sürekli panik halinde, savaş modunda ve ölüm korkusu yaşadığını belirtti. "O içeri bizden 7 ay önce girmiş. Açıkçası onunla çok kalmak istemiyordum çünkü karşımızda sürekli panik halinde, savaş modunda, ölüm korkusu yaşayan birisi olması kardeşim Bahar'la bize iyi gelmeyeceği için." şeklinde konuştu.

Candan, Erzan'ın sürekli bir dosya üzerinde çalışıyormuş gibi davrandığını ve huzursuz olduğunu dile getirdi. "Biz 5 dakika dizi izlerken o an nerede olduğumuzu unutuyorduk ama o öyle değildi. Sürekli çalışması gereken bir dosyası varmış gibiydi. Bir süre A4 kağıdıyla uyanmak bana hiç iyi gelmemişti." şeklinde ifadeler kullandı.

Seçil Erzan'ın durumunun daha zor olduğunu belirten Candan, "Onun işi daha zordu, iki deli... Deli derken bu kızlar cezaevinde gibi davranmıyor; kilo, saç cilt bakımı konuşuyorlar. Beyni oyalamak gerekiyordu." dedi.

Son olarak, Candan Erzan'ı masum bulduğunu ve suçlanan kadar suçlu olmadığını düşündüğünü belirtti. "Masum olduğunu düşünüyorum onun. Söylenilen kadar değildir. En fazla mesleğinde bir şeyleri kapatmak için hata yapmış ya da bir üst yönetime söylememiştir yani." şeklinde konuştu.
 

DİĞER HABERLER

Meteoroloji uyardı!
Meteoroloji uyardı!
26 Mayıs 2024 Pazar
Şehirden indim köye
Şehirden indim köye
25 Mayıs 2024 Cumartesi
Uzmanlardan uyarı geldi
Uzmanlardan uyarı geldi
23 Mayıs 2024 Perşembe
185 kiloyla doğum yaptı
185 kiloyla doğum yaptı
22 Mayıs 2024 Çarşamba
Motosikletten düşen çocuk öldü
Motosikletten düşen çocuk öldü
22 Mayıs 2024 Çarşamba