Rüyada "deprem" görmek ne demek?

Rüyada deprem görmek, sürpriz haberlere, iş yaşamındaki yeniliklere ve büyük değişikliklere işaret eder. Detaylı rüya yorumları, geleceğinizle ilgili önemli kararlar almanıza yardımcı olabilir. Depremle ilgili tüm detayları GAZETTE.COM.TR olarak sizin için derledik.

Rüyada "deprem" görmek ne demek?

Rüyada deprem görmek ne demek?


Rüya sahibinin hayatında bazı farklılıklar olacağına ve kişinin hayatının bambaşka yerlere doğru gideceğine rivayet edilir. Sürpriz gelişmelere, yeni ve farklı kararlara tabir edilirken rüya sahibinin geleceği ile ilgili hayırlı adımlar atacağı anlamına da gelir.


RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU SANMAK

Rüyada deprem olduğunu sanmak, rüyayı gören kişinin, işinde gerçekleştirdiği büyük yeniliklerin ileriki dönemlerde başına büyük bir bela getireceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada Depremi Yaşamak Rüyada depremi yaşamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi atılımlar yapacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine ve endişe ve korkularından kurtulduktan sonra çok büyük ve saygın biri olma yolunda ilerleyeceğine delalet edilir.

RÜYADA EVDE DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Büyük etki yaratacak bir haberin duyulması anlamına gelir. Duyanları ilk etapta rahatsız edecek ve endişeye düşürecek sonra da etkisi gittikçe azalacak, insanlar tarafından da kabullenilecek bir haber demektir. Rüyada evde deprem olduğunu ve duvarların yıkıldığını görmek, başlanılan bir işin ilerleme sürecinde tıkanması nedeniyle yarım kalmasıdır. Rüyada evde deprem sırasında yangın çıktığını görmek, ailede ya da işinde yeni bir sürece girileceğine bundan dolayı yaşanacak sancılı günlere yorulur.

RÜYADA BAŞKASININ EVİNDE DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği yakın arkadaş ya da akrabası olan çiftlerin ayrılmalarına yorulurken aynı zamanda yapılacak dedikodulara alamet eder. Olumsuz ve hayırsız gelişmelerin yaşanması anlamına gelir. Rüyada başkasının evinde depremde evin yıkıldığını ve insanların göçük altında kaldığını görmek, trafik kazası olması demektir. Rüyada başkasının evinde deprem olduğunu ve ortalığın tozdan, dumandan görünmediğini görmek, ileriye yönelik yapılacak bazı işlerin meçhule gideceği hissine kapılarak umudunu yitirmektir.

RÜYADA CAMİDE DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

İyi niyetlerin kişiye zarar vereceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına yorulur. Rüyada camide depremde caminin yıkıldığını görmek, Allah adına yapılacak bazı işlerin kötü ve art niyetli kimseler tarafından su istimal edileceğine işaret eder. Rüyada camide depremde minarenin yıkıldığını görmek, cami hocasına ya da kendisine sığınılan ve inanılan kutsal sayılan bir büyüğe gelecek zevale delalet eder.

 

 

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK VE KURTULMAK

 Zafer adına her şeye katlanmayı göz almaya bu nedenle hedefler üzerinde yoğunlaşmaya, yorulmaya, ezilmeye, sıkıntı ve zorluk çekmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu zorlu mücadelede varlığını ispat ederek devamlılığı konusunda ne kadar kararlı olduğunu da göstermiş olacağına yorulur. Rüyada depremden kurtulan insanlar görmek, kalabalıkların toplanmasına ve deyim yerindeyse çevredekilerin seyre gelmesine neden olacak toplumsal bir vakanın gerçekleşmesi demektir.

 

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU HİSSETMEK

Rüyada deprem olduğunu hissetmek de rüyada deprem olduğunu görmekle aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili planlarının ve projelerinin dışında kalan ve tamamen doğal olarak meydana gelecek bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyada deprem olduğunu hissetmek, hayat içerisinde çok iyi ve çok büyük bir değişiklik yapmak için girişimlerde bulunacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına alamet eder.

RÜYADA BAŞKA BİR ŞEHİRDE DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Anne ya da babanın hasta olduğuna, bu hastalık yüzünden büyük üzüntü duyduğuna, yakın bir zaman içinde kötüleşmesi sebebi ile hastaneye kaldırılacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına ancak iyileşmesi için daha uzun bir sürenin gerektiğine yorumlanır. Rüyada iş yerinde deprem olduğunu görmek, henüz yeni tanışılmış bir kişi ile yakın bir arkadaşın ya da akrabanın tavsiyesi ya da önayak olması sebebiyle bir ortaklık kurulacağına, bu kişinin yaptığı bazı üç kağıtçılıklara tanık olunacağına, ortaklığı bitirme kararı alınacağına ancak geç kalınmış olunacağına delalet eder.


RÜYADA DEPREM OLDUĞUNDA DUA ETMEK

Rüyada deprem olduğunda dua etmek, rüya sahibinin, hayatında gerçekleştireceği büyük yeniliklerin çok hayırlı işlere vesile olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına ve insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına tabir eder.

RÜYADA BÜYÜK DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Kısa sürede yayılacak ve insanlar tarafından günlerce üzerinde yorum yapılacak ya da hüküm verilecek bir olayın yaşanmasına delalet eder. Rüyada büyük deprem olduğunu ve herkesin kaçıştığını görmek, rüyayı gören kişinin bir öneride bulunması fakat bu önerinin kimse tarafından dikkate alınmaması bu nedenle yaşanacak olan sancılı günlere yorulur. Rüyada büyük depremde insanların öldüğünü görmek, birden fazla insanı üzecek bir olayın yaşanmasıdır. Örneğin; bir işyerinin ya da fabrikanın iflas etmesi veya sülalenin en sayılan ve en sevilen büyüğünün vefat etmesi gibi.

RÜYADA GEMİDE DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Korkulu anlar yaşamaya ve deyim yerindeyse yüreklerin ağza gelmesine yorulur. Rüya sahibi ve çevresindekiler kötü anılar arasında yer alacak bir olayın içinde olacak ve can güvenliği için büyük kaygılara kapılacaktır. Rüyada gemide deprem olduğunu ve geminin battığını görmek, sorunlu günler yaşamaya ve bu nedenle kendini rahat hissedememeye, sıkılmaya, bunalmaya ve düşünceli hallere gelmeye delalet eder.


RÜYADA OKULDA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Dört duvar arasında kalması gereken sırları başkalarına veren ve bu şekilde aile bireylerine büyük zarar getiren bir kişinin varlığına yorulur. Rüyada okulda deprem olduğunu haber duymak, rüyayı gören kişinin, yapmak istediği şeyleri yani hayalini kurduklarını gerçekleştirmeden önce kimseye söylememesi gerektiğine, eğer kendisini tutamayıp etrafındaki bir kişiye söylerse amaçlarına ulaşmak için çıktığı yolda birçok engelle karşılaşacağına ve daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalacağına alamettir.

RÜYADA NAMAZ KILARKEN DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Yapılacak hatalara yorulur. İş konusunda yol gösterici konumunda olan bir kişiye karşı kırıcı bir davranış sergileneceğine, bu yüzden bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine delalet eder. Rüyada namaz kılarken deprem olduğunu görüp dua etmek, kendisini yaptığı işin ustası diye tanıtıp insanları dolandırıp emeklerini çalan bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bu kişinin yaptığı kötülüklerin ortaya çıkarılması sayesinde birçok kişinin desteğinin alınacağına ve bu kişiden zarar görenlerin zararlarının telafi edileceğine işarettir.RÜYADA KABE’DE DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Çok sevilen ve sayılan bir halk büyüğünün uzun zamandan beri yaşadığı bir hastalıktan ötürü son nefesini vermesine, bu acı haberin kendisini seven ve değer veren herkesi çok üzeceğine, bu kişinin ardından çok dua edileceğine ve kendisinin her daim kendisinin sevgi ve rahmetle anılacağına alamettir. Rüyada Kabe’de deprem olduğunu ve insanların kaçtığını görmek, çok sevilen bir kişi için verilen emeklerin heba olacağı, uzun bir süreden beri yaşanan bir birlikteliğin biteceği, iyilik bilmez bir kişi ile muhatap olunacağı, bu kişi ile yapılacak bir işte büyük zarara uğranacağı ve büyük bir kalp kırıklığı yaşanacağı anlamına gelir.


 

Etiketler:
deprem

DİĞER HABERLER

Cilt bakım hataları
Cilt bakım hataları
20 Haziran 2024 Perşembe
Korkunç kazada 2 yaralı
Korkunç kazada 2 yaralı
20 Haziran 2024 Perşembe
Klima karşısında uyuyanlar dikkat!
Klima karşısında uyuyanlar dikkat!
20 Haziran 2024 Perşembe
Denize kaçan boğa yakalandı
Denize kaçan boğa yakalandı
16 Haziran 2024 Pazar
Etler hemen buzdolabına konulmalı!
Etler hemen buzdolabına konulmalı!
15 Haziran 2024 Cumartesi
Uzmanlardan bayram uyarısı!
Uzmanlardan bayram uyarısı!
15 Haziran 2024 Cumartesi
Feci kaza: 1 ölü 2 yaralı
Feci kaza: 1 ölü 2 yaralı
13 Haziran 2024 Perşembe
Bungalov evlerde feci yangın
Bungalov evlerde feci yangın
11 Haziran 2024 Salı
Kan vermenin faydaları
Kan vermenin faydaları
10 Haziran 2024 Pazartesi