Ünlü İsimlerden Köy Satışına İlgi

Ünlü isimlerden köy satışına ilgi

Kaliforniya'ya bağlı San Diego'nun sadece bir saat dışında yer alan Campo köyü, tamamen satışa çıkarıldı.


Ünlü isimlerden köy satışına ilgi

28 binadan oluşan köy, acil bir şekilde yenilenmeye ihtiyaç duyuyor ve ilgili tarafların şehir merkezini yeniden şekillendirmek için mülk satın alma yetkisi bulunuyor.Köydeki konutların çoğu, estetik ve konfor amacıyla yeni çatılar ve tahta döşemeler gibi yeniliklerle güncellenmiş durumda. Diğer boş binalar ise spor salonları, kreşler veya toplum merkezleri gibi yeni işletmeler için fırsatlar sundu.

 

KÖYÜN ÖNEMLİ BÖLÜMÜNÜ YIKIP YENİDEN İNŞA EDECEKLER

Yatırımcılar, mevcut binaları değiştirmeden arsalar üzerinde yeni konutlar inşa etmeye de odaklanabilirler. Yeni sahipleri ayrıca yeni konut seçenekleri, ticari alanlar ve gelişmiş altyapı gibi modernizasyon adına köyün önemli bir bölümünü yıkıp yeniden inşa edebilir.

ÜNLÜLERİN İLGİ ODAĞI OLDU

Satış sürecine dahil olan emlakçılar, ünlü bir film yapımcısı ve profesyonel kaykaycı Tony Hawk gibi isimlerin projeye ilgi gösterdiğini söyledi. Campo'da şu anda satışa hazır 100'den fazla mülk var.Campo'nun yerlileri, köyün yeniden yapılanma sürecinde çekiciliğini koruduğu sürece yeni mülkiyete karşı olmadıklarını belirtti. Köy sakinlerinden Michael Hoffner, "Şehir hayatına kıyasla burası çok daha sakin. Huzur içinde yaşayabilirsiniz, burada yıldızları görebilirsiniz" şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER

Meteoroloji uyardı!
Meteoroloji uyardı!
26 Mayıs 2024 Pazar
Şehirden indim köye
Şehirden indim köye
25 Mayıs 2024 Cumartesi
Uzmanlardan uyarı geldi
Uzmanlardan uyarı geldi
23 Mayıs 2024 Perşembe
185 kiloyla doğum yaptı
185 kiloyla doğum yaptı
22 Mayıs 2024 Çarşamba
Motosikletten düşen çocuk öldü
Motosikletten düşen çocuk öldü
22 Mayıs 2024 Çarşamba