Yeni Dönem Belediye Başkanlık Seçimleri

Seçim Atmosferi - ASLI GÜLTOPLAYAN

24.02.2024 17:30 | Güncelleme Tarihi: 25.02.2024 00:01

Seçimler geldi gelecek derken kapıya dayandı. Çok önemli belediye başkanlık yarışı tüm hızıyla başladı.

2 veya 3 ay dönem boyunca sizlerin desteği ile tamamladık şimdi daha iyi hizmet verebilmek için sizlerin oylarına talibim diye siyasi partilerin sözlerine, söylemlerine demeçlerini bir ay boyunca defalarca sık sık duyacağız.

Seçim atmosferine girdik, belediye başkan adayları “gerek pandemi olsun gerek deprem olsun olağanüstü dönemler yaşamamıza rağmen bahane veya mazeret olarak öne sürmeden çalıştık hizmet ettik” gibi cümleler kurarak bir nevi kendini kurtarmak amacıyla konuşmalara şahit oluyoruz.

Siyasi parti kimliği ile değil de herkese eşit yaklaşan dürüst düzgün, deneyim, bilgi birikimi, vizyon sahibi, bilgi sahibi, yeni projeleri olan belediye başkanları görmek istiyoruz.

Memleketine, hemşerilerine değer veren iş aşkıyla hizmet etmenin gururuyla bizim karşımıza çıksınlar oy istesinler, gerçek belediyecilik yapsınlar öyle oy verelim.

Bizim karşımıza rant peşinde değil köşeyi dönme derdinde değil kendi adamlarına peşkeş çekmek için gelmesinler. Bu millet, bu insanlar hizmet bekliyor. Hizmet bekleyen, verdikleri sözlerinin arkasında durmalarına ne vaatler verdiklerini bilmesi gerekir.

Siyasi partiler, belediye meclis üyeleri veya muhtar adayları bile inanılmaz bir yarış içine girmiş bulunmaktalar. Kimse kimsenin gözünün yaşına bakmıyor.

Onun için çok önemli bir zamana girdik son bir ay gibi kısa süre kaldı.

 Zamanı çok kullanan hizmet aşkıyla seve seve bu işi götüren kazanacaktır.

Tüm adaylar bol ŞANS dilerim.