Akrep’leri 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

27.12.2019 14:49:53

Sevgili Akrepler, 2020, yepyeni yollarla öğrenme, paylaşma ve bağlantı kurma konusunda güçlü bir yıl olacak. Etkiniz, yaratıcılığınızı artacak ve para meselelerinde önemli ölçüde rahatlayacaksınız. Bu, tamamen farklı şekillerde paylaştığınız ve ortaklıklar kurduğunuz, değişiklik ve sürprizlerle kendinizi tanıdığınız, ilişkinizin yakından ilgilenmesi gereken bir zaman. Bakış açınız değişecek ve sizi yeni bir yola sokacak. Bağlantılarınızı, çalışmalarınızı ve ilgi alanlarınızı yeniden inşa etmeye kararlısınız ve güçlü ittifaklar kuracaksınız.

Doğru zamanda doğru yerde olmak kesinlikle size yardımcı olacak. Yıl ilerledikçe, ev ve aileniz keskin bir odağınız haline gelecek. Yıl sonuna kadar size bağlı kalacak ve uzun yıllar boyunca size destek olacak yeni bir girişim başlatmaya hazır olabilirsiniz. Ev hayatınızdaki, iç dünyanızdaki veya destek sisteminizdeki kusurların yüzeye çıkması muhtemel ve artık sorunları çözme, basitleştirme zamanı.

Burcunuza karşı çıkan Uranüs kesinlikle sıra dışı veya düzensiz ortakları çektiğiniz veya ilişkinizin ihtiyaçlarının düzensiz bir şekilde karşılandığı anlamına gelebilir. Durum ne olursa olsun, kişisel ilişkilerin kapatılması konusunda heyecan ve değişim sizin için saklanacak. Uranüs, zaman zaman huzursuz hissetmenize neden olabilir, hatta özgürlük ve bağımsızlık isteyip istemediğinizi veya dış dünyanın sizi zorlayıp bastırmadığını bilmeniz zorlaşabilir.

Son yıllarda Öğrenme ve İletişim Evinize güçlü ve bazen de yoğun bir odaklanmış olabilirsiniz. Bu, 2020 ve sonrasında da devam etse de, bu yıl iyileştirmeler görmek için en az iki büyük nedeniniz olacak. Birincisi, yapılandırılmış bir disiplin olan Satürn, burcunuzun bu evinden geçecek. Bir diğeri de mutlu Jüpiter, zamanının çoğunu bu evinizde harcayacak. Daha fazla neşe ve anlam getirecek, düşüncelerinize umut verecek ve iletişiminize sıcak olmasını sağlayacak.

Bu yıl özellikle zihinsel olarak meşgul olacaksınız ve sosyal çevrenizi genişletmek, becerilerinizi güncellemek, daha etkili iletişim kurmak, okumak, reklam vermek, yayınlamak ve daha fazlasını yazmak için hazırsınız. Son yıllarda sıkı çalışmaların ve bazı angaryaların olduğu yerde, şimdi zevk alacaksınız.

Bu yıl, heyecan verici, yoğun ve verimli bir dönem olacak. Hayatınız hızlanacak ve şüpheciliğinizi, ihtiyatlılığınızı ve risk alma korkunuzun en aza ineceğini göreceksiniz. İlgi alanlarınızı keşfetmek için kendinizi veya kanallarınızı ifade etmenin yepyeni yollarını bulacaksınız.

2020’de, becerilerinizi, bilgi tabanınızı geliştirmek, iletişim ve bağlantılar kurmak, çalışmalar, eğitim programları ve yazmak için mükemmel bir dönem. Zihniniz açık ve hevesli olacaksınız. Belki de en önemlisi, bu yıl, iletişim ve bağlantı şeklinizi tamamen değiştireceksiniz, hayatınızın dönüşümünü yaşayacağınız bir yıl olacak.

Aşk, eğlence ve hobiler hakkında sizi mutlu eden şeyin ne olduğunu nasıl tanımlayacağınızı her zaman bilemezsiniz. Rekreasyon, Romantizm ve Yaratıcılık Evinizdeki Neptün’ün, İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizdeki Uranüs ile en çok ihtiyaç duyduğunuzda hayatınıza düşünceleri size karşı net olmayan insanları çekebilirsiniz. Bu yıl, Neptün ve Uranüs genel olarak iyi durumda ve bu geçişlerin olumlu yanları hâkim görünüyor; yani ilişkileriniz ve projelerinizde daha fazla romantizm, gizem, özgürlük ve sanattan zevk alacaksınız. Zihninizle başkalarıyla bağlantı kurmak için iyi bir yıl.

Bu yıl tamamen zevk aldığınız bir projeye mutlulukla odaklanabilirsiniz. Jüpiter, Öğrenme ve İletişim Evinizde ve 2020’nin büyük bir zamanında Plüton’a katılacak. Bu büyülü, dönüştürücü ve güçlendirici bir geçiş olacak. Hayatınızı önemli ölçüde değiştirmeye kararlı olacaksınız. Sahip olduğunuzu asla bilmediğiniz emelleri ve arzuları keşfedeceksiniz ve onları tamamen benimseyeceksiniz. Bunlar; çalışmalar, beceriler, zihin, bağlantılar, kişisel ilgi alanları, yazma ve iletişim ile ilgili olacak. Çalışmalarınızı, projelerinizi ve bağlantılarınızı kullanarak hayatınızı iyileştirmek için motive olacaksınız. İletişiminiz, ikna etme, ne yaptığınız, öğrendiğiniz, öğrettiğiniz ve paylaştığınızla ilgili bir görev duygusu hissettiğinizde kişisel temyiz için güçlü bir zaman olacak. Belki de en önemlisi, kendi derin emellerinizi ve özlemlerinizi keşfedeceksiniz. Bir projeyi ilerletmek veya hedeflerinize ulaşmak için mecbur kaldığınızı bile bilmediğiniz kaynaklar ve yeteneklerden faydalanacaksınız. Baştan sona bir şeyi elden geçirmek gerekli olabilir, ancak uzun vadeli faydaları olabilir.

2020 yılı, başkalarından büyük alkış ve takdir getirebilir ve çabalarınız için muhteşem ödüller kazandırabilir. İlerleyecek, hedeflerinizi benimseyecek ve projelerinizi değiştirme, yenileme ihtiyacını kabul edeceksiniz.

Hem Venüs hem de Mars, 2020'de olağan Merkür ve diğer gezegen retroları ile birlikte geriye çekilerek kendini ilerletmenin iyi bir fikir olduğunu ileri sürecek. Hayatınızı etkileyecek bu retro tarihlerinde önemli kararlar almamanızı, kendinizi yavaşlatmanızı öneririm.

13 Haziran-25 Haziran tarihleri ​​arasında ortak finansman ve samimiyetle ilgili gerçekten ne istediğinizi öğrenmek için geriye dönük dönemleri kullanın ve ardından 9 Eylül-13 Kasım arasında yeni bir iş veya sağlık arayışına girebilirsiniz.

Toparlayacak olursam;

2020'nin Ocak ayında Satürn Plüton'a geçecek. Başarılı olmak ve başarmak için baskı getirebilir. Daha iyi, daha uygun veya daha alakalı olması için yeniden oluşturabilmeniz için bir şeyi parçalıyor olabilirsiniz. Bu uyum Öğrenme ve İletişim Evinizde gerçekleşeceğinden, bu yeniden yapılanma ya da yeni başlangıç, çalışmalarınız, iletişim, zihniyet ya da tutum, ulaşım ya da projeleriniz ve zihinsel çıkarlarınızla gerçekleşebilir. Yeniden inşa etmeye ve başarılı olmaya kararlısınız. Koşullar, bir şeyi yeniden yapılandırmanız ve bir gerçeklik kontrolünü yoğun hissedebilir, sizinle yeniden inşa etmek için tüm kozmik desteğe sahip olabilirsiniz. Bu yıl, kelimelerinizin ve düşüncelerinizin gücünü tanıma yılı olacak. Kendinizi ifade etme şeklinizde ve günlük düşünce alışkanlıklarınızda değişiklikler yapmanız yaşamınızı değiştirebilir. Yıkıcı kalıplara sıkışmış hissederseniz, bir şeyin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Yine, yıl ilerledikçe iyileştirmeler ve düzeltmeler yapmak için harika bir desteğiniz var: Jüpiter Yarım Üçgen Neptün Açısı, Şubat-Ekim ayları arasında gerçekleşecek. Bu geçiş, orantılılık duygumuzu korumamıza ve ahlaki değerlerimizi, manevi değerlerimizi hedeflerimizi takip ederken göz önünde bulundurmamıza yardımcı olacak. İdealist ve insancıl amaçlarla bağlantı kurma, bizden çok farklı kökenlerden insanlarla bağlantı kurma ve kendi bakış açılarından öğrenme ve deneyimlerimizi genişletme ve zihinlerimizi genişletme zamanı olacak.

Jüpiter, Aralık ayında Satürn’le buluşacak. Bu geçiş, ev yaşamınız, aileniz ve yaşamınızdaki temel yapılar veya destek sistemleri konusunda yeni bir başlangıç ​​yapmanız için size çok fazla güç getirecek. Yapabileceklerinize gerçekçi bir şekilde bakmanın, bir şeyleri değerlendirme zamanı. 2020 ve gelecek yılda başlayacaklarınız çok önemli ve uzun vadeli olabilir. Jüpiter'in etkisi genişlerken, Satürn'ün etkisi düşer. Bu iki gezegen enerjisel olarak o kadar farklıdır ki garip arkadaşlar olduklarını düşünebilirsiniz. Ancak birlikte çok iyi çalışma eğilimindeler. Uygulamamızı ve üretmemizi teşvik ediyorlar. Bu yaşam alanlarını iyileştirmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu iç dünyanız ve destek sistemlerinizi basitleştirmeniz. Bazı işleri düzeltip halletmek için çok çalışabilirsiniz ve bunu yaparken neşe duyacaksınız. Harika bir öz disiplininiz olacak. Evinizin organizasyonunu geliştirmek, sevdiklerinize bakmak veya yenilemekle ilgili olarak, sorumluluk almaya hazır olacaksınız. Özel uzun vadeli bir projenin, işletmenin veya evliliğin başlangıcı 2020 ve 2021 yılları arasında ortaya çıkabilir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI